Zapraszam - czujcie się tu jak u siebie w domu ;-)

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
martas

Post »

Ktoś jednak odrobinę przesadził z tym opisem wstawionym przez eMZeta. Mnie też najbardziej się podoba jak jest otwarte, ale żeby zaraz porównywać do lizaka z papierkiem? Eeeee tam... Taki zamknięty kominek zawsze można otworzyć i siedzieć przy palenisku, odwrotnie już nie jest to możliwe ;)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

martas pisze:Ktoś jednak odrobinę przesadził z tym opisem wstawionym przez eMZeta. Mnie też najbardziej się podoba jak jest otwarte, ale żeby zaraz porównywać do lizaka z papierkiem? Eeeee tam... Taki zamknięty kominek zawsze można otworzyć i siedzieć przy palenisku, odwrotnie już nie jest to możliwe ;)
I dobrze, że każdemu podoba się coś innego, bo inaczej na świecie byłoby nudno. :wink:
martas

Post »

A ten Twój kominek, to faktycznie Twój aurynko? Wygląda jak w jakiejś starej karczmie góralskiej - super!! :)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

martas pisze:A ten Twój kominek, to faktycznie Twój aurynko? Wygląda jak w jakiejś starej karczmie góralskiej - super!! :)
Tak to mój! :) Zrobiliśmy sobie niedawno w naszym domku letniskowym na rancho. :)

p.s. Zresztą jak byś chciała to możesz sobie zobaczyć ,jak on powstawał w temacie z moją działeczką. :)
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

Ostatnio byliśmy rodzinnie na kolacji w oberży,tam w centralnej części sali stał olbrzymi piec-kominek z otwartym paleniskiem ,do którego sami dorzucaliśmy polana.Było fajnie -jak mi się zatęskni za takimi doznaniami zawsze mogę tam wpaść .W domu natomiast świetnie się relaksuję i odprężam przy płomykach w mojej "kozie" i wiem ,że jak mi się w fotelu "złapie oczko" to jestem bezpieczna bo płomyki są za szybką :wink: :D
marmati
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 12
Od: 15 wrz 2006, o 10:25
Kontakt:

Post »

Cieszę sie, ze jest ten temat bo my właśnie przymierzamy się do budowy komunka. Chcemy palenisko z szamotu ale z zainstalowana szybą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”