Grill ze starej pralki ???

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Toficzkowata
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 6 lip 2013, o 13:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak zrobić grill ze starej pralki ???

Post »

To co że kupisz sobie taki za 9 zł? ale takiego samego nie kupisz, sam bębęn do mojej pralki kosztuje używany 150 zł, więc taki grill drogo wychodzi, a to jest stal nierdzewna i żadna woda nie dojdzie ;]
Inspirella
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 16 maja 2019, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Grill ze starej pralki ???

Post »

W Internecie jest wiele instrukcji i filmików instruktażowych jak wykonać grilla z bębna pralki jak i różnych innych elementów, które mogą nam się wydawać bezużyteczne :)
tak wygląda


Skrócilam link do YT/Karo
Natan29
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 3 sie 2019, o 11:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Grill ze starej pralki ???

Post »

Też kiedyś rozważałem zrobienie takiego grilla, ale zrezygnowałem. Za to zrobiłem stelaż, na trzech nogach, na którym mogę albo umocować grilla i piec co bym tam chciał, albo mogę też powiesić kociołek i robić danie jednogarnkowe nad ogniem. Dla niektórych minusem takiego rozwiązania będzie pewnie fakt, że ogień pali się na ziemi. Mi to nie przeszkadza, bo mam palenisko, obmurowane z większych kamieni i zawsze nad nim ustawiam mój trójnóg.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Grill ze starej pralki ???

Post »

A już myślałam, że taka melina to tylko u mnie ;)

Też mam bęben z pralki jako pseudogrill, ale powiem szczerze że świadomość jego pochodzenia i chemii z którą miał styczność skutecznie mnie odstrasza od robienia rzeczy jadalnych na nim. Spalamy raczej tylko odpady.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”