Początek Clematoholizmu Madzi

Powojniki
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

No kochana ta Serafina to śliczniutka jest.
Pozdrawiam. Ewa
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Serafina śliczna :D Ale Kaiser ma też super kolorek prawda Madziu? Bałam się tego koloru, ale na żywo mile zaskoczył. Andromedy i ja się chyba doczekam, bo widzę, ze nowe pędy mają pączki, ale będą pojedyńcze. Niestety stare pędy musiałąm wyciąć, a tam pewnie byłyby pełne kwiaty.
Sophie wygląda ciekawie - jak duże są kwiatuszki?
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Żadnemu nie brakuje urody, ale Serafina mnie zauroczyła. Muszę o niej poczytać ;:108
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Przepraszam, ale ostatnio jestem jakaś nieprzytomna na forum ;:223 . Znowu się pomyliłam. To nie Innocent Blush zakwitł niepełnie. Tylko Innocent Glance. Blush jeszcze w pąkach i wszystko wskazuje na to, że będzie pełny.
Stasieńko ciągle wprowadzam jakieś błędy. Chyba czas na odpoczynek od forum .
Ewcia tak, jest ładniutka. I każdy kwiat ma w innym odcieniu. Jeden jaśniejszy, drugi ciemniejszy. Lubię ją.
Kasiu to prawda, Kaiser jest cudny. U mnie rośnie w pełnym słońcu. Drugi raz posadziłabym go do półcienia. Kwiaty mocno nagrzewane przez słoneczko blakną dużo szybciej. Te które są osłonięte przez liście i pozostałe kwiaty, zdecydowanie dłużej utrzymują kolor. Andromeda niepełna też jest ładna. Zakwitł mi jeden taki niepełny kwiatek. Podoba mi się. Sophie jest urocza. Ma malutkie dzwoneczki. Rośnie między różami więc akurat mi to nie przeszkadza. Ale powiem Ci, że mocno zauroczyłam się jej kwiatkami.
Milenka poczytaj koniecznie. Nie planowałam jej. To był gratis zeszłoroczny chyba. Zadowolona z niego jestem.

Już niedługo zakwitnie Ernest. Nabytek zeszłoroczny za marne grosze w realu.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Ty, młoda osóbka chcesz odpoczywać od forum, przecież dopiero zaczęłaś się rozkręcać a ogród nabiera rumieńców. ;:138 ;:138
No to co w takim razie ja mam powiedzieć i inni z 7 krzyżykiem na karku. ;:306 ;:306 Nawet się nie wygłupiaj. ;:98
Awatar użytkownika
Renata1962
1000p
1000p
Posty: 2587
Od: 24 lut 2011, o 16:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu dobrze że odwiedziłam Twój ogród takie cudowne powojniki cudna ta Twoja kolekcja ;:3 :wit
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu melduję się w Twoim powojnikowym świecie ;:108
Ależ masz cudeńka, każde miód-malina, ;:oj Co tam nazwy, ważne jak wyglądają ;:138 a wyglądają wspaniale!
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu, wszystkie klemki śliczności, ale dopisuję się do grona sympatyczek Serafiny . Zjawiskowa jest, a jeszcze na tym zdjęciu "wyszła" uroczo ;:oj
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madzia,to nie przez Fo,nie ;:185
Po prostu chcesz dobrze napisać,a jak się ma tyle kwiatów to przy delikatnym stresie się myli ;:108
Ja np. podczas kupowania szałwię celozją nazwałem,mazusem była smagliczka.I tak jeszcze ze trzy rzeczy :lol:
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Stasieńko kochanie, czasami i mnie dopada zmęczenie. Co pokolenie to słabsze. Moja świętej pamięci babcia miała tyle werwy.. Nie poddawała się tak szybko jak ja.
Renatko wpadaj częściej. Zdecydowanie za rzadko się widzimy.
Marlenko fajnie że przeszłaś do mojej clematisowej krainy. Uprzedzam Cię że lubię tutaj pomieszać trochę. Ostatnio ciągle zdarza mi się mylenie odmian. Co innego piszę i wklejam.
Asiu nie wiedziałam że Serafina będzie miała tutaj tylu fanów :). Fajniutka jest.
Tulapku dziękuję Ci za pocieszenie :). Oby było tak jak piszesz. Cieszę się że nie jestem sama w pomyłkach :).
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11464
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu Ernest zapowiada się na mocny kolor. ;:oj Ja się nie przejmuję nazwami, połowa moich roślin to NN. Ważne, że pokazujesz piękne kwiaty. ;:138 Moje maluchy włoskie mają pąki. :tan
Awatar użytkownika
gosiaczek12a11
500p
500p
Posty: 771
Od: 1 kwie 2012, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Madziu widzę że Bałtyk kwitnie na całego , mój kwitł fantastycznie burzą kwiatów ale już przekwita niestety nie zrobiłam mu zdjęcie w najpiękniejszym stadium teraz bardzo tego żałuję ;:223 Ale w przyszłym roku nie dopuszczę do tego.
Widzę że masz powojników sporo , ja niestety nie mam tak wiele miejsca ale jeszcze jakiegoś na pewno dokupię i tego jestem pewna jakaś dziura na pewno się znajdzie ha ha
Zielony Zakątek !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Gosiaczkowy Przepiśnik !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Początek Clematoholizmu Madzi :)

Post »

Soniu Ernest pięknie zakwitł. Ma takie wielkie kwiaty.. Średnica chyba z 20 cm. A może i 25. Takie piękne że aż zapomniałam przyfocić je. Wypuścił tylko dwa kwiaty. Może to powód ich wielkości.
Gosiaczku zawsze na powojnika jakaś dziura się znajdzie. Bałtyk dzięki Tobie u mnie się znalazł. Tak się napatrzyłam u Ciebie że musiałam go kupić. Jest fantastyczny. Szkoda że zakwita tylko wiosną... mam nadzieję że powtórzy choć jednym kwiatem.

Dzisiaj skromniej, bo w większości niepełne wersje.
Patricia Ann Fretwell
Obrazek
Pillu - liczyłam na pełny kwiat. No ale niestety. Ma za to mnóstwo pąków. Może któryś się trafi.
Obrazek
Andromeda się wysiliła na kilka pełnych kwiatów. Teraz nie pełnie ale równie pięknie.
Obrazek Obrazek
Innocent Blush
Obrazek Obrazek
Niobe
Obrazek
Princess Red-pachnący
Obrazek
Rooguchi
Obrazek
Tudor
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Powojniki”