Sezon 2007 i 2008

Powojniki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
myszek
500p
500p
Posty: 679
Od: 28 kwie 2007, o 00:37
Lokalizacja: Mazowsze 6b

Post »

Grażko!
Na pewno jest o doniczkach, tylko trzeba w zakładkach na stronie głownej poszperać albo w linkach do artykułów.
W donicach mozna z powodzeniem, jak najbardziej, tyle, ze powinny byc one duże. Minimum 10 litrów a generalnie im większa tym lepsza, bo większa ilość ziemi zapobiega przesuszaniu. Wyschnięte korzenie to śmierć dla clematisa.
I na zimę do pomieszczenia nie trzeba chować, pod warunkiem, że donicę sie odpowiednio osłoni. Ze względu na mniejsze prawdopodobieńswto przemarzania korzeni też im większa donica tym lepsza.

Pozdrowienia,
Mysza

'Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.' Albert Einstein
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Post »

Ok,Dzięki-poszperam jeszcze ale to co Ty mi napisałaś -teraz mi wystarczy. :lol:
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Post »

Poczytałam w różnych miejscach...i ktoś miał powojnika na orzechu-tyle że on był pościnany prawie....a jak to się ma do dużego drzewa orzecha??? mam takowego na ogrodzie i chętnie bym koło nie wsadziła powojnika...ale....chyba to się nie uda...za ciemno.i nie taka ziemia.Czy ktoś robił coś podobnego???
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powojniki”