Szukam porady na moją schorowaną azalię

Różaneczniki (rhododendrony), azalie, wrzosy i inne kwaśnolubne
ODPOWIEDZ
alicia
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 8
Od: 2 cze 2008, o 00:33
Lokalizacja: Somerset

Szukam porady na moją schorowaną azalię

Post »

stała się straszna rzecz!!! moja ukochana 10 letnia azalia została zaatakowana przez jakąś chorobę , do tej pory nie ma żadnych liści oraz kwiatów jest pusty krzew ,po przecięciu sekatorem gałązki w środku , jest żywa tkanka tzn. że nie przemarzła w zimie , liczę na Waszą pomoc kochani!!napomknę jeszcze że nie widać śladów żerowania szkodników
[/b]
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Alicio - dotknęło mnie identyczne doświadczenie,założyłam nawet wątek ,choć to nie porada :( to zerknij tutaj http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=13341
Ostatnio przycięłam moja azalię,jest tak jak u Ciebie i nic ponadto.Czekam więc....
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
alicia
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 8
Od: 2 cze 2008, o 00:33
Lokalizacja: Somerset

Post »

KaRo ! wielkie dzięki za odpowiedz jestem dzisiaj po raz pierwszy na Forumogrodniczym.info jest taki ogrom informacji że będę miała lekturę na najbliższe tygodnie o ile czas mi na to pozwoli , twój ogród jest piękny jeśli mi się uda to wkleję zdjęcia mojego ogrodu ale nie mam pojęcia jak to zrobić będę próbować na pewno
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Więc witam serdecznie na naszym forum!
Będzie nam bardzo miło móc dzielić z Tobą nasze doświadczenia ,radości i smutki.ZAPRASZAM! :)
Jeśli potrzebujesz pomocy pytaj na forum np.tutaj http://forumogrodnicze.info/viewforum.php?f=14 lub na pw.
To tylko chwilka jak będziesz śmigać po forum sama ale jak potrzebujesz wsparcia jesteśmy do Twoje dyspozycji.
Pozdrawiam KaRo
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
dhoom
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 25 paź 2014, o 07:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Szukam porady na moją schorowaną azalię

Post »

Zgadza się w podobny sposób opadają igły ze świerków co może wzbódzać nie pokój ,ale jest wszystko wporządku :D
Pass your cisa and wiki pedia exams in first try by using our guaranteed You tube and Face book and best quality Cornell University.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rhododendrony i azalie”