Choroby pietruszki ...

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Re: Problem z pietruszką

Post »

Moją natkową całą coś zjadło :( Niczym nie będę pryskać, bo już nie mam czego pryskać ;:223
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
agnieszka__
500p
500p
Posty: 657
Od: 22 paź 2009, o 23:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: słoneczne południe

Re: Problem z pietruszką

Post »

Tyle osób czyta o mojej pietruszce i nie mam żadnego wsparcia ,trzymaj się Nalewko coś mi się wydaje że to cos od Ciebie być może teraz żeruje u mnie :evil:
zielone jest piekne
pozdrawiam Agnieszka
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 18&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Re: Problem z pietruszką

Post »

Nie pryskaj niczym, chyba, że czymś naturalnym, czosnkiem, czy tp., bo podtrujesz siebie i całą rodzinkę...
No cóż, te robale (ślimaki?) żrące nasze plony są u siebie, mają pełne prawo żreć, niestety. Pozostaje wysiać wszystko ponownie, tym razem w pojemnikach. Moje piękne kolorowe bazylie też nie przetrwały na grządce. Z włoskich nasion, w kilku odmianach, miały być takie śliczne i smaczne :(
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Re: Choroby pietruszki ...

Post »

Na liściach pietruszki zauważyłem dziś plamy. Jaka to choroba?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”