Nasiona pomidorów

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
Gossa4
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 3 maja 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Nasiona pomidorów

Post »

Witam nie wiem czy jeszczę mogę ale prosiłabym czy mogłabym otrzymać jeszcze jakieś nasiona pomidorów za darmo to jest moje gg 8159124 Małgorzata.
x-p-o
ZBANOWANY
Posty: 10186
Od: 16 lut 2011, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasiona pomidorów

Post »

A jakie pomidory Cię interesują ?.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasiona pomidorów

Post »

Świetny pomysł.
Rejestruję się na forum jedynie po to by coś dostać za darmo :wink:
x-p-o
ZBANOWANY
Posty: 10186
Od: 16 lut 2011, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasiona pomidorów

Post »

Nie ma co stresować Małgorzaty
Rejestrują się tu nie tylko hobbyści uprawiający po kilka krzaków pomidorów ale i tacy, którzy mają hektary i zamiast korzystać odpłatnie z porad zawodowych agrotechników maja nadzieję, że tu uzyskają rady za frico . Jednocześnie zauważyłem, że producenci towarowi są tu ,na tym forum, bardzo skąpi w udzielaniu rad amatorom .
Ja jestem gotów przesłać nasiona swoich pomidorów Małgorzacie za darmo .Zamiast obciążać swój przewód pokarmowy pestkami wolę, żeby sobie je ktoś wysiał :lol: .Jednocześnie chciałem zwrócić Małgorzacie uwagę, że nasiona to nie wszystko. Trzeba jeszcze nawozy, środki ochrony roślin a tego już raczej nikt za darmo nie pośle.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5084
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: Nasiona pomidorów

Post »

forumowicz pisze: Jednocześnie zauważyłem, że producenci towarowi są tu ,na tym forum, bardzo skąpi w udzielaniu rad amatorom .

Pozdrawiam
Ja nawet ,gdy zapytałem producenta jaką odmianę uprawia,to tak się wykręcał ,jakby to było jakaś tajemnica . Mało jest ludzi życzliwych , bo widzą w drugim przeciwnika.
x-p-o
ZBANOWANY
Posty: 10186
Od: 16 lut 2011, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasiona pomidorów

Post »

ekopom pisze:Mało jest ludzi życzliwych , bo widzą w drugim przeciwnika
Sprawa jest bardziej skomplikowana niż by się na pozór wydawało. Producentom towarowym nie na rękę jest by działkowcy uzyskiwali wysokie plony, bo to ogranicza im zbyt. Nie na rękę jest mówić prawdę o sposobie uprawy, bo nikt by nie chciał kupować ich pomidorów czy innych warzyw a wreszcie często gęsto amatorzy maja większe pojecie o uprawie / co już nie raz można było tu na tym forum widzieć/ więc lepiej milczeć.
Ja jestem zadowolony gdy komuś dzięki np mojej doradzie uda się uzyskać przyzwoity plon, bo tym sposobem przyczyniam się w jakimś stopniu do tego, że podaż danego warzywa wzrasta a maleje cena. :lol:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5084
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: Nasiona pomidorów

Post »

We wszystkim nie można być samowystarczalnym ,chociaż już chyba przeszło 20 lat nie kupiłem pomidorów i ogórków ,a cena to jest tak ciekawa sprawa ,że trzeba mieć intuicję w jakim okresie co produkować, żeby coś zarobić.
Awatar użytkownika
Maraga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2584
Od: 5 lut 2011, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Nasiona pomidorów

Post »

Gossa 4!
Na pewno jesienią zacznie się ruch na forum dot.nasion.Na razie to każdy zajęty zbieraniem plonów.A na ocenę uprawianych pomidorów trzeba poczekać.I na nasionka też.
Pozdrawiam.
Gossa4
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 3 maja 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasiona pomidorów

Post »

Witam sama nie wiem jakie nasiona wybrać chciałabym takie które można sadzić pod folią i np pomidory słone i pikantne.
Pelasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5844
Od: 23 wrz 2010, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Nasiona pomidorów

Post »

:wit Słone i pikantne ? :shock: Sama chciała bym widzieć jakie to sa i czy w ogóle takie są..a jak tak to jak się nazywają takie pomidory.Osobiście znam takie w sałatkach... jak po sole i po pieprze ;:224
Asia
x-p-o
ZBANOWANY
Posty: 10186
Od: 16 lut 2011, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasiona pomidorów

Post »

Gossa4 pisze:np pomidory słone i pikantne.
..i jeszcze pewno dające kopa :lol:

Przy żmudnym zajęciu jakim jest uprawa pomidorów taki humorystyczny wątek też się przyda.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rybka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1672
Od: 30 lip 2008, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Nasiona pomidorów

Post »

Lekko slonawy jest Black Krim, a o smaku wedzonki Kozulowy Rudy (pyyyyszny!!!) Zaluje, ze pasadzilam tylko jeden krzak Rudaska, ale z pewna doza niepewnosci podchodzilam do tego "wynalazku".
"Bo trzeba się śmiać, wariatkę grać, szczęśliwą być i z życia drwić"
pozdrawiam Beata
Pelasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5844
Od: 23 wrz 2010, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Nasiona pomidorów

Post »

:wit Rudego miałam 3 krzaki .Jeden ziemniaczany ....w następnym sezonie na pewno będzie wiecej krzaków tego pomidora.
Asia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”