Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
janhel41
200p
200p
Posty: 364
Od: 29 kwie 2008, o 15:21
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

Moja informacja na powyższy temat wynikała tylko z dobrej woli, więc nie masz się o co obrażać. Mój wpis zamieściłem w odpowiedzi na Twój post z 19,02.2013r godz 11.55 a tam z treści nie wynikało że interweniowałaś również telefonicznie.Jeżeli ta informacja nie była Tobie potrzebna to w czym problem,być może pomoże innej osobie. :oops:
Jolena
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 9
Od: 19 lut 2013, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

:wit ja się nie obraziłam.... przepraszam, jeśli tak zabrzmiało.... jestem tylko rozgoryczona sposobem w jaki traktuje się klientów i to przez firmę, której nie powinno się to zdarzyć... na ten moment, czekam cierpliwie na rozwój wypadków i na moje nasionka... pozdrawiam cieplutko :)
Awatar użytkownika
janhel41
200p
200p
Posty: 364
Od: 29 kwie 2008, o 15:21
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

Jolena Nie ma sprawy. Ale podzielę się jeszcze jedną zmianą którą zauważyłem na stronie sprzedaży internetowej PNOS,co zamieszczam poniżej.Może się komuś przyda.
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że sprzedaż internetową prowadzimy, przy zachowaniu dotychczasowych zasad, w nowym systemie dostępnym pod adresem:
http://www.beta.epnos.pl


Zakup z poziomu dotychczasowej strony internetowej
nie jest już możliwy.
Awatar użytkownika
noriska
100p
100p
Posty: 188
Od: 8 mar 2012, o 15:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Buskerud, Norwegia

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

Ja kupowalam nasiona w styczniu w PNOS. Szybko i sprawnie przeslane kurierem :) Szkoda ze te przenosiny przypadly na okres najwiekszych zamowien, bo uwazam, ze firma i sklep warte polecenia!
Awatar użytkownika
apw81
200p
200p
Posty: 360
Od: 11 lis 2011, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

No nie wiem, ja ich już nie lubię (PNOSu). Tak jak gdzieś już na forum pisałam przysłali mi przeterminowane nasiona marchewki z terminem ważności do 2010 r., i cztery paczki róznych innych nasionz terminem kończącym się (wrzesień 2013 r.).Po interwencji mailowej obiecali dosłac ważne nasiona (oczywiscie tylko tą jedną marchewkę) ale niestety juz długo długo czekam i nic i na maila drugiego tez nie odpowiedzieli..moze to bzdura ale mnie wkurza
pozdrawiam Asia

"Willst du ein Tag glücklich sein, betrinke dich. Willst du ein Jahr glücklich sein, heirate. Willst du ein Leben lang glücklich sein, werde Gärtner." Życie- to życie- nie miód, a jednak cud a jednak cud
dorkasz1
500p
500p
Posty: 504
Od: 30 sty 2007, o 13:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Miłoszyce
Kontakt:

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

A to nieładnie ze strony PNOSu. Nie mają świadomości, że takie wieści szybko się rozchodzą? Nie zależy im? Nieładnie :(
Awatar użytkownika
GunnarSK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1774
Od: 1 paź 2009, o 17:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa (Chomiczówka)

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

Do tej pory nie miałem zastrzeżeń do PNOS. Jak zamówiłem na początku grudnia, przysłali maila, że wysyłka będzie zpóźniona z powodu przejścia na inny system księgowości, i to jest zrozumiałe. Nasiona dotarły, nie po 1-2 dniach jak zwykle, a po 2 tygodniach. Teraz już nowy system musi być dawno wdrożony. Jeśli są nadal problemy z dostawą, nowy system po prostu może być gorszy od starego, co wcale nie jest wykluczone. Prawdopodobnie wprowadzili system bardziej zautomatyzowany w nadziei, że kogoś mogą zwolnić. I tak człowiek musi pakować rzeczy do wysyłania. Jeśli zwolnili "na wyrost", obsługa klienta mogła ucierpieć, i sobie zrobili przy okazji antyreklamę. W przysłości będę się zastanawiać, od której firmy kupować, bo jest wiele innych możliwości: Plantico, Torseed, Ogrodniczy.eu (niektóre nasiona z PNOS ma na składzie), Vilmorin, Legutko itp. Oczywiście są też firmy nieinternetowe i tutejsza "akcja".
pozdrawiam, Gunnar
Jolena
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 9
Od: 19 lut 2013, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

Witam
A ja cierpliwie czekam, ale na pewno z usług PNOSu już nie skorzystam. Serdecznie pozdrawiam miłośników natury i ogrodów :)
Awatar użytkownika
janhel41
200p
200p
Posty: 364
Od: 29 kwie 2008, o 15:21
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

A ja mimo wielu zastrzeżeń do PNOS spróbuje jednak zamówić u nich nasiona.Dotychczas byłem z ich usług zadowolony,Może te opóźnienia wynikają ze zmian które w ostatnim okresie tam nastąpiły.Oto informacja na ten temat którą znalazłem na stronie internetowej firmy.
http://www.beta.epnos.pl/news/3/witamy- ... ternetowej
Jolena
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 9
Od: 19 lut 2013, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

Witam
Nasionka już kupiłam, a z usług PNOS-u właśnie zrezygnowałam.

Pozdrawiam :)
doska_
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 46
Od: 7 cze 2012, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

Joleno, jeśli zrobiłaś przelew to uprzedzam, że teraz musisz uzbroić się w cierpliwość. Ja też zrezygnowałam i na swoje pieniądze czekam już ponad tydzień i nadal ich nie ma na koncie, a odpowiedzi są takie że mam czekać :(
Jolena
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 9
Od: 19 lut 2013, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

na szczęście zamówiłam "za pobraniem", ale trzymam kciuki, żeby Tobie jak najszybciej zwrócili pieniądze, to już przestaje być śmieszne, ja będę tę firmę omijać z daleka a i znajomych będę uprzedzać, trzymaj się i napisz kiedy zwrócą Ci już Twoje pieniądze, szybkiego załatwienia sprawy,słoneczka i rychłej wiosny życzę :)
Awatar użytkownika
GunnarSK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1774
Od: 1 paź 2009, o 17:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa (Chomiczówka)

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw. Sklep internetowy - który?

Post »

Tak, najlepiej "za pobraniem", bo dopłata jest niewielka, i wtedy nie ponosisz całej odpowiedzialności.
pozdrawiam, Gunnar
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”