Zapinki do gron pomidorów

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GRANIA
500p
500p
Posty: 909
Od: 3 lut 2012, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

Ja pocięłam takie paski z resztek folii czterosezonowej , które zostały z budowy foliaka. Etykiety, są wiotkie, przy wietrze nie będą raniły młodych pędów pomidorów. Nie rzucają sie też w oczy ciekawskim sąsiadom.
Kalma
100p
100p
Posty: 170
Od: 21 kwie 2011, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Illinois, USA

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

Ja poszłam na łatwiznę i zamówiłam na ebay 100 w cenie $8.99 (przesyłka wliczona w cenę).
Oczywiście jak to w przypadku zamówienia z Chin przyszły w zupełnie innych kolorach niz podane w aukcji. Mam więc m.in. 25 w kolorze "wściekły róż" ;:oj
Awatar użytkownika
radog
200p
200p
Posty: 421
Od: 13 sty 2013, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

Moja chrześnica twierdzi że różowy to jedyny słuszny kolor :lol: Może pomidory też mają swoje preferencje?
Awatar użytkownika
elissa
200p
200p
Posty: 223
Od: 10 mar 2011, o 09:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

Ja w ubiegłym sezonie zrobiłam etykiety ze starych mat stołowych. \były mocno wyblakłe, miałam je już nawet ochote wyrzucić, ale wtedy wpadłam na pomysł, że sie przydadzą :wink: ptastik jest dośc głuby, wiec doskonale się nadały :heja . Pociałam na paski [ nawet mąż mi pomagał], dziurkaczem zrobiłam otwór na sznurek...Jedynym niedociągnieciem było uzycie słabego mazaka i napisy mi wyblakły :(
Kalma myslę, że pomidory będą zachwycone tym różem :lol:
Pozdrawiam, Ela
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

Byłam dziś w ogrodniczym, pustki!!! Ni mają żadnych zapinek, etykiet do roślin. Udało mi się jedynie kupić takie kołeczki plastikowe utrzymujące matę szkółkarską. Nie wiem jak się nazywają :)
Roślin też nie ma ... puste półki przygotowane czekają pewnie na dostawy. Jedyne co można kupić, to dymkę po drożyźnie i niewielkie ilości nasion, pewnie resztki z ubiegłego roku.
perdii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4522
Od: 21 mar 2006, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

aguskac w moim ulubionym ogrodniczym to samo. Nasion nie kupowałam bo myślę, ze jak taki mały wybór to "wyprzedaż" z magazynu
Szpilki do agrowłókniny kupowałam na All.... tanie, solidne już mam trzeci sezon. Sprawdzają się bardzo dobrze. Ponieważ ja prawie wszystko sadzę i sieję na włókninie szpilki wiosną są wbijane jesienią wyjmowane. Musze popytać w ogrodniczych o zapinki. Ciekawa jestem czy znowu będą miny u sprzedawców jakbym pytała o kosmiczne wynalazki. :;230 :;230 Takie robią miny jak pytam o jakieś rośliny np. jak pytałam o nasiona lub sadzonki akanta. A co najdziwniejsze,że niedaleko Olsztyna jest szkółka gdzie mają sadzonki Akanta
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

Podobnie było jak pytałam o osłonki do drzewek, też pokazywali mi jakieś dziwne siatki, albo nic.

Patrzyłam na all i tam wybrałam jakie szpilki chcę, ale kupiłam w sklepie. Z przesyłką i tak by wyszło drożej niż w sklepie. U nas były po 15gr za sztukę, a ja potrzebowałam tylko ok 50szt.
Awatar użytkownika
GRANIA
500p
500p
Posty: 909
Od: 3 lut 2012, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

ida74 pisze:1000 szt(1,7 kg) kosztuje 15,90 zł brutto +kurier to około 17-18 zł :roll:
Do weekendu powinnam dostać jeszcze próbki tego co mają to w weekend opiszę :wit
Ida przyszły te próbki?
perdii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4522
Od: 21 mar 2006, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

aguskac pisze:Podobnie było jak pytałam o osłonki do drzewek, też pokazywali mi jakieś dziwne siatki, albo nic.

Patrzyłam na all i tam wybrałam jakie szpilki chcę, ale kupiłam w sklepie. Z przesyłką i tak by wyszło drożej niż w sklepie. U nas były po 15gr za sztukę, a ja potrzebowałam tylko ok 50szt.
To nie tylko u mnie w sklepie są osoby "wytrzeszczające" oczy zapytane o coś innego niż podstawowe produkty :;230 Ja potrzebowałam dużo szpilek więc na all... wychodziło mi wiele taniej. Ważne że obie jesteśmy zadowolone :D
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

Grania jeszcze nie przyszły .

Dziewczyny ja wiem ,że Was pięty swędzą ,żeby już coś posiać ,czy coś kupić :D ,ale sklepy dopiero się zatowarowują po remanentach .Jeszcze ze dwa tygodnie tak będzie . :wit
gienia1230
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7461
Od: 17 kwie 2008, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

Czy chodzi Wam o takie szpilki? Ja ich używam tylko do ogórków i fasoli tycznej.
Obrazek
Pozdrawiam! Gienia.
perdii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4522
Od: 21 mar 2006, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

gienia1230 pisze:Czy chodzi Wam o takie szpilki? Ja ich używam tylko do ogórków i fasoli tycznej.
Obrazek
"gienia1230" mi osobiście chodziło o takie szpilki do włókniny To taka duuuuża plastikowa szpilka jak krawiecka :D Ale Twoje szpilki sa wspaniałe Ciągle mam problem jak zaczepić sznurki. Gdzie takie super cudo można kupić?
gienia1230
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7461
Od: 17 kwie 2008, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Re: Zapinki do gron pomidorów

Post »

W ogrodniczym sklepie u nas w Dębicy, były pakowane po 10 szt. Kupiłam wtedy 4 paczuszki, to było chyba ze 3 lata temu, od tego czasu nie widziałam ich w sklepach.
Pozdrawiam! Gienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”