Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Zablokowany
mili17199
100p
100p
Posty: 168
Od: 23 lut 2016, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wieluń

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Ja chyba przestanę kupować róż w markecie bo na targu mam róże 50cm w dobrej formie za 5zł.
Róża którą kupiłam w Bricomarche której zdjęcie wstawiłam w pierwszej części wątku jednak nie jest martwa i mało tego dzisiaj odkryłam dwa młode pędy.
Gosia
Awatar użytkownika
meluzyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 8 sie 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kuj. - Pom.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

W szkółce kupowałam po 7 złotych.
Awatar użytkownika
jola1313
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5412
Od: 21 sty 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Suwałk

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

InesS pisze:W balotach też były ale nie miałam czasu oglądać. Dopiero rozpakowywali. A jakie są odmiany dokładniej tych róż po 5,99. Czy Elfe też tam można upolować?? ;:oj
O kurcze,róże w Obi ;:138 .Tylko teraz pretekst wymyślić by pojechac do miasta ;:24
Awatar użytkownika
bartosz les
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1922
Od: 24 sie 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Byłem w obi ale róże nie na moją kieszeń :;230 kupiłem jedną Peace za 5,99 :D oraz ciemiernika pełnego jasno różowego za 17,99 ;:7
Pozdrawiam Bartek
Nowy sezon 2020
Samsu
500p
500p
Posty: 742
Od: 24 lis 2011, o 16:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Po ile są róże w Obi.?
Aga
Awatar użytkownika
bartosz les
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1922
Od: 24 sie 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Baloty po 5,99 , angielki w kartonikach po 9,99 a w doniczkach od 12,99 do chyba 22 z groszami.
Pozdrawiam Bartek
Nowy sezon 2020
Samsu
500p
500p
Posty: 742
Od: 24 lis 2011, o 16:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Dzięki
Aga
Danka11
200p
200p
Posty: 424
Od: 8 kwie 2014, o 15:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Zapierałam się, że już więcej róż marketowych w tym roku nie kupię, niestety na długo silnej woli mi nie starczyło. Sadzonki były bardzo ładne, w trakcie rozpakowywania i się skusiłam.
Byłam dziś w Obi, kupiłam jeszcze raz Louisa Odier za ok. 5 zł (w ub. roku tez kupiłam, ale wyrosło coś innego) i kartonikowe angielki za niecałe 10 zł. Mam jeszcze wielką ochotę na pnącą Parade.
Róże są podpisane odmianami. Moje zostały na zewnątrz i nie mam już siły sprawdzić ich nazw, ale wg strony Obi są to Cmbridge Castle, Nottingham Pride, Tower Bridge i Hickory Hill. Niestety znalazłam tylko info o Tower Bridge, wygląda zachęcająco.
Kupował ktoś może te róże w ub. roku?

W moim Obi była również kolekcja róż w doniczkach za ok. 20 zł - seria Eden, Holiday Islands, Ruffles, Painted, różne Harknesa i Blue, ale w szkółce, w której planuję zakupy większość jest tańsza lub w porównywalnych cenach, a liczę na ładniejsze sadzonki.
Danka11
200p
200p
Posty: 424
Od: 8 kwie 2014, o 15:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Oprócz róż kupiłam też dziś donice - w Ikea, 42x50cm za 39 zł.
Doniczki są plastikowe, ale za taką cenę całkiem ok., będę miała gdzie posadzić te moje nowe nabytki.
Mam nadzieję, że to nie spam i może się komuś taka informacja przyda:

doniczka Grava http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80285810/
Floresita
200p
200p
Posty: 440
Od: 2 lis 2014, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Danka11: W zeszłym roku z tych angielek kupiłam tylko morelowy kartonik - zakwitł z niego Abraham Darby. Bartek (autor tego wątku) kupił wtedy czerwoną, ale niestety nie napisał nam co z niej wyrosło.
Awatar użytkownika
bartosz les
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1922
Od: 24 sie 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Wyrosła dokładnie taka jak na kartoniku :heja czyli Cambridge Castle :wink: nawet powtórzyła kwitnienie i wytworzyła owocek :D Ale kwiaty nie były bardzo pełne.
Macie może zdjęcie Louisa Odiera z obi ? Bo sam zaczynam się zastanawiać czy to ta :roll: niby zapach starych róż kwiaty pełne różowe i łodyżki czerwonawe z drobnymi kolcami i na ogonku liściowym jest 5-6 listków.
Pozdrawiam Bartek
Nowy sezon 2020
Danka11
200p
200p
Posty: 424
Od: 8 kwie 2014, o 15:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Floresito: dziękuję za informację, z Abrahama byłabym bardzo zadowolona, wcześniej kupiłam 2 pomarańczowe angielki w Carrefourze z nadzieją na Abrahama, mam nadzieję, że chociaż jedna się nim okaże.

Floresito, a masz może Parade? Niby nie mam gdzie posadzić pnącej, ale strasznie mnie kusi...

Bartku, moja ubiegłoroczna LO raczej nim nie była (nie podobna do LO na zdjęciach), chociaż była różowa. Niestety nie mam zdjęć. Dzisiaj też się skusiłam, możemy porównać latem.
Floresita
200p
200p
Posty: 440
Od: 2 lis 2014, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.2

Post »

Parade mam ale świeżynkę - kupioną niecałe 2 tygodnie temu w Biedronce. Od dawna chciałam ją mieć. Myślę że chyba jutro ponownie podejdę do Obi i ją wezmę, bo nie do końca ufam czy ta z Biedronki nią będzie. W ogóle to najbardziej mnie kuszą te balotowe w Obi - zdrowe, grube, żywe z maleńkimi kiełeczkami nowych pędów. I dlaczego mnie straszycie, że ich Louise Odier jest kimś innym? Kupiłam go dzisiaj specjalnie dla mojej mamy!
Zablokowany

Wróć do „Róże”