Co można sadzić przy różach ?

minismok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3037
Od: 25 wrz 2008, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Czarni Górale
Kontakt:

Post »

kocimietka ładnie wypada przy rózowych rózach :) .....przy żółtych przywrotnik a przy białych geranium :lol: ...........odczekac mozna rok i posadzic byliny i powojniki a na poczatek świetnie bujaja JEDNOROCZNE[ maciejka,nasturcja,aksamitka,lwia paszcza,onetek itd itp]
nic nie jest takie jakim się wydaje Spis Treści
Awatar użytkownika
Grandiflora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 823
Od: 21 paź 2008, o 15:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

minismok pisze:kocimietka ładnie wypada przy rózowych rózach :) .....przy żółtych przywrotnik
...zgadzam sie z tym,jeśli jednak chcesz coś niebieskiego,to to polecam przetacznik siwy Veronica incana,zobacz jak cudnie wygląda Fresia w towarzystwie przywrotnika
Obrazek
pozdrawiam , Lucyna
w ogrodzie , w domu
moje róże
betiglo
100p
100p
Posty: 140
Od: 5 mar 2013, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Co można sadzić przy różach ?

Post »

Odświeżę trochę wątek .U mnie na wąskim pasie ogródka mam posadzone 4 róże pnace.Przed nimi jest jakieś 50 cm wolnego miejsca zakończonego niską palisadą .Co posadzić przed tymi różami-najlepiej wolałabym jakieś byliny długo kwitnące.óze sa w kolorze różowym -dwie o drobnych kwiatach kwitna krótko i sa wysokie [ok. 2m] i dwie dużo niższe -ok.70 cm -kwitną niby przez cały czas ,czy tez powtarzają kwitnienie ,ale u mnie w porywach maja kilka kwiatów.Poniewaz jest to mój cały ogródek przed domem chciałabym ,żeby oprócz nich coś jeszcze kwitło i to jak najdłużej.Co radzicie?,Bo ja myślałam moze o jakiś daliach?? coć wolałabym jakies byliny tam na stałe...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Róże”