Hosty-hybrydyzacja

Hosty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Hosty-hybrydyzacja

Post »

Jako ,że nasze milusińskie kwitną warto chyba zacząć wątek na temat hybrydyzacji. Tak naprawdę to zabawa w pszczółki jest prosta , a dostarczyć może nowych doświadczeń i wiele satysfakcji.
Trochę o tym temacie pisałem już w wątku "hosty-streaked" ale proces krzyżowania można przeprowadzać na wszystkich kwitnących odmianach.Podstawowa rzecz to zadanie sobie pytania co chcemy osiągnąć? Jakie hosty lubimy.Duże , karbowane, niebieskie a może małe z czerwonymi nóżkami? Warto sobie te pytania zadać i wyszukać takie hosty w swojej kolekcji które te cechy posiadają. Teraz pozostaje już tylko zapylać :) Najlepiej zobrazuje Wam to krótki filmik mojego amerykańskiego znajomego ,znanego hybrydyzera Ron-a Livingston-a.Do obejrzenia zapraszam na stronkę Danny Van Eechaute. Tu znajdziecie link do filmu "Designers Gens" http://hostacollectie.be/Artikels/Artik ... uising.htm
Osobiście już "zrobiłem" kilka zapyleń na mojej ulubienicy Galaxy. Dostała póki co pyłek Abiqua Drinking Gourd , Beckoning oraz Blue Mammoth. Reszta jeszcze czeka na kolejne kwiaty.

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hosty”