Funkia - gdzie kupić, polecane strony sprzedawców

Hosty
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

W Polsce sadzawka.pl i funkia. pl i w Holandii Marko Fransen i Jan van dem Top u tych producentów ja kupuję .
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9812
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

Na funkia.pl i sadzawka.pl można kupić naprawdę fajne odmiany, dla każdego coś miłego: i dla amatorów i dla kolekcjonerów. No i na każdą kieszeń! Bo popularne zdrowe odmiany można już kupić za kilka zł.
Zdarzyło mi się kupić w markecie (Jucca w Tarnowie P.) Dream Queen i z drżeniem serca czekałam, co z tego wyrośnie. Całe szczęście, wyrosło to, co miało i zdrowe!
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
babcia52
100p
100p
Posty: 177
Od: 21 wrz 2014, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

Olu :) dziękuje za podpowiedź :) coś - kiedyś u Ciebie można ? wystawiasz swoje na Fb ?



-------------------
Lucyna.
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

Ja nie zajmuję się sprzedażą ....nadwyżki wymieniam .
Awatar użytkownika
beatazg
1000p
1000p
Posty: 1075
Od: 11 paź 2012, o 17:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bieszczady- Solina
Kontakt:

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

Trzeci raz kupiłam w cebulekwiatowe i jestem zadowolona :) . Pierwszy raz w 2014 roku 19 sztuk w woreczkach ,dwie były pomylone i jedną zareklamowałam po roku , dostałam nową w doniczce . W tamtym roku jesienią 6 sztuk , a teraz jeszcze z zimowej promocji 16 sztuk . Ale kupowałam też dwa razy w funkia.pl , Albamar . Teraz jeszcze po kilkanaście sztuk mam zamówione w Pi-ma , Lilie wodne i Barcikowscy . Będzie co sadzić . Na pewno też skorzystam z oferty naszego forumowego kolegi Paco , u którego też dwa razy już kupowałam i polecam bardzo :)

Obrazek

Obrazek

Beata
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12455
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

DecoY
100p
100p
Posty: 185
Od: 18 sie 2014, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

Mają ciekawa propozycję. Pytałaś czy sa wolne od HVX, czy tylko po rodzaju sadzonek że "dobre" ? :).
Nie wdawaj się z głupim w długie rozmowy i nie chodź do tego, kto nie ma rozumu.
Strzeż się go, byś nie miał przykrości i byś się nie splamił przez zetknięcie z nim.
Unikaj go, a znajdziesz wytchnienie i nie doznasz rozgoryczenia z powodu jego nierozumu.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12455
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

Te co od nich mam są zdrowe.
Aga72
100p
100p
Posty: 180
Od: 18 lip 2013, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

Witam.
Czy któryś sklep internetowy ma swojej ofercie hostę Seducer? Szukam, szukam i nic. Jeśli ktoś z Was spotkał to proszę o podpowiedz.
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

:wit Czy strona funkie.pl jest godna polecenia? Tzn chodzi mi czy hosty stamtąd są zdrowe, bez wirusa? Bo tam znalazłam interesującą mnie odmianę, której nie ma na funkia.pl i Sadzawce i nie wiem czy zaryzykować :)
Awatar użytkownika
beatazg
1000p
1000p
Posty: 1075
Od: 11 paź 2012, o 17:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bieszczady- Solina
Kontakt:

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

Słyszałam ,że mają super sadzonki np. jeżówek ,więc myślę , że hosty też są ok . Z funkia.pl mam podejrzanie wyglądającą hostę i za rok się okaże , czy zarażona , czy tylko słońce tak jej zaszkodziło . Fachowcy stwierdzili, że to wirus .

Beata
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

Dziękuję Beatko :wit
Zaryzykowałam i zamówiłam, zależało mi szczególnie na Empress Wu, której nie mogłam znaleźć nigdzie indziej. Sadzonki dotarły bardzo ładne, niektóre wielopędowe, na pierwszy rzut oka zdrowe, kontakt ze sklepem również bardzo dobry. Mam nadzieję, że są to zdrowe okazy, bez wirusa :)
DecoY
100p
100p
Posty: 185
Od: 18 sie 2014, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić zdrowe Hosty?

Post »

beatazg pisze:Słyszałam ,że mają super sadzonki np. jeżówek ,więc myślę , że hosty też są ok . Z funkia.pl mam podejrzanie wyglądającą hostę i za rok się okaże , czy zarażona , czy tylko słońce tak jej zaszkodziło . Fachowcy stwierdzili, że to wirus .

Beata
Od Nich?. Nie możliwe. Jaka to odmiana.
Nie wdawaj się z głupim w długie rozmowy i nie chodź do tego, kto nie ma rozumu.
Strzeż się go, byś nie miał przykrości i byś się nie splamił przez zetknięcie z nim.
Unikaj go, a znajdziesz wytchnienie i nie doznasz rozgoryczenia z powodu jego nierozumu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hosty”