Stowarzyszenie

Hosty
ODPOWIEDZ
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Pomysł Stowarzyszenia Miłośników Host umarł śmiercią naturalną, czy gdzieś w Polsce istnieje i po cichutku działa ?
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Post »

Póki co umarł.Ale myślę że nadejdzie na nie czas. Jestem nadal gorącym zwolennikiem powstania narodowej organizacji miłośników host,jednak jak wyszło w dyskusji zeszłorocznej procedury trochę odstraszają. Póki co wstąpiłem zimą do American Hosta Society :) Dostałem nawet zaproszenie na rozpoczynającą się za 2 tygodnie konwencję , ale niestety nie pojadę :) Może za rok.
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Szkoda.To był dobry pomysł, żal,że upadł i to z przyczyn " formalnych".Chętnych pewnie byłoby wielu.:cry:
Może napiszesz coś na forum na temat tego amerykańskiego Stowarzyszenia ?
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Post »

AHS to największa organizacja skupiająca miłośników host.Wydaje najbardziej poczytny "Hosta Journal". I tak naprawdę to opłaciłem składki dla tego właśnie wydawnictwa ponieważ z innych korzyści wynikających z członkostwa nie mogę skorzystać (uczestnictwo w konwencjach, darmowe wizyty w największych ogrodach itp itd). Prowadzę ożywioną korespondencję z kilkoma znanymi amerykańskimi hodowcami np. z Ron-em Livingston-em i to za jego namową na subskrypcje Hosta Journal zostałem członkiem AHS.
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Jak zrozumiałam , sprawa rozbiła się min. o statut.Czy nie można by skorzystać, wesprzeć się statutem tego amerykańskiego stowarzyszenia ? Zapewne , jako członek otrzymałeś taki statut ? Wiem,że jest to forma " zwalania", ale prawda jest taka, że przecież niemal każde stowarzyszenie miłośników czegokolwiek ma podobne cele i zasady działania :) Przepraszam,że tak drążę ten temat, ale bardzo mnie zaciekawił pomysł powołania takiego stowarzyszenia.
Awatar użytkownika
PUMKA
500p
500p
Posty: 593
Od: 16 sty 2009, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post »

Ja też uważam, że to doskonały pomysł !
A jak widać chetnych do "działania " nie brakuje :wink:
Pomyślmy razem, jak sprowadzić ten pomysł do "reala "?
Pidżama
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 766
Od: 18 mar 2008, o 18:33
Lokalizacja: Śląsk

Post »

...ależ...nic nie stoi na przeszkodzie co by doprowadzić pomysł do końca :) ....wystarczą tylko (... i aż...) chętni, którzy zarejestrują stowarzyszenie... Statut praktycznie juz we wrześniu został przygotowany w 80%... jeśli ktoś jest zainteresowany dalszymi nad nim pracami, to mogę przesłać mailem, ja w najbliższym czasie nie mogę się tym zająć.
Beata
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hosty”