Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

:D Paderewskiego jest na Słocinie. Niedaleko kościoła... W okolicy gdzie pracujesz. :wink: Od ronda przy szpitalu idziesz w głąb Armii Krajowej i po lewej stronie jest wejście w Paderewskiego- troszkę dalej firma OGRODY RES GAL.
Na mapie to kawałek za tyłami Makro. :wink:
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

O ja nie mogę ,Eluś co ja bym bez ciebie zrobiła?Dzięki bardzo jeszcze nie byłam mamy taki nawał pracy teraz przed tym długim wolnym że padam ,potem mam na takie godziny że już będzie za późno ale może mi się uda 5-go nie powinni mi zabrać bo potem mam maraton 6 dni więc jeden miedzy tym musi być pozdrawiam Eluś. :wit
swistak
200p
200p
Posty: 355
Od: 22 maja 2013, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Jolu jak widzę praca i praca,a gdzie wypoczynek,pozdrawiam piotr
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Piotrze jutro wypoczywam ale muszę na prawdę wypoczywać bo bym padła ,dobrze że to niedziela bo na tygodniu nigdy nie usiądę spokojnie a potem jestem przemęczona i obolała a i zła zarazem,czasami ratuje mi tyłek deszcz nie pozwala zaorać się na dobre. ;:306 W młodości wcale nie byłam takim pracusiem bardziej leserkiem mam na myśli do 19 roku ż.bo potem to już życie mnie zmuszało do pracy i tak mi zostało że teraz nie potrafię wypoczywać bo zdaje mi się że marnuję czas i ile bym zrobiła? ;:14 Nie myślę o niczym innym tylko co mam jeszcze zrobić i jak po kolei żeby czegoś nie zmarnować nie zaniedbać, nie zawsze mi to wychodzi,co chwilę nachodzą inne pomysły i zadanie "maniana "jakaś. ;:131 Jeszcze jedno-nie mam telewizora złodzieja czasu wiec myślę tylko o moich planach i zadaniach z jednej strony to dobre.Marzy mi się zmiana pracy na bliżej nie traciłabym tyle czasu i sił na dojazd ale takich staruszek nikt nie zechce nawet teraz widzę drwiące miny młodych ludzi jak by chcieli powiedzieć "co ona tutaj robi?" ale postawiłabym ich na moim miejscu pracy ciekawe czy byli by z nich takie harcerzyki? :wink: Teraz zmiana tematu mokro u nas więc stać mnie było tylko na obchód liliowce nowo posadzone mają się dobrze ,powojniki od Stasi mają piękne pąki,przekwitła magnolia ,piwonie mają pąki,bzy karłowe też,posadziłam troszkę różnych rozchodników i niskich na skarpie tarasu teraz będę wypatrywać czy się rozrastają :shock: ale dobrze że nie ma na razie ostrego słońca bo by mi wyschły jak poprzednie a tak to jest nadzieja.Jeszcze skończyć siać warzywa i uzupełnić szklarnię.
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolus to myślę ,że troszeczkę odpoczełaś .? dało się ?ja po komunii też już oddech złapałam Słoneczko ,deszcz pomógł roślinkom wszystko kwitnąć zaczyna.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Beatko co prawda w kratkę ale wolne było i w dodatku niedziela i święto to nic nie zrobisz więc leniuchować trzeba było ,zleciało szybko obiad dzieci grila ja miałam gościa ani się nie oglądniesz już wieczór.Wczoraj troszkę przed pracą udało mi się pod domem poplewić dzisiaj jeszcze nasadzenia i plewienie,troszkę przygotowałam szklarnię i można by sadzić tylko jeszcze nie mam co. :lol: na razie nie zapowiada się żeby zdołała kupić bo ani rano ani po południu więc będzie przepisowo po 15 maja. ;:131 Dzisiaj nie wiele dało się zrobić bo co Jolka wyszła przed dom to chmura czarne i luta z buta nawet 2 razy gradem dawało.Teraz będę miała na 7.oo przez 3 dni więc robota z obiadem i nic potem nie na szaleje.. :wit Jak już jesteś pokomunijna :lol: to masz troszkę lżejsze serduszko bo to zawsze jakiś stres jest a teraz pewnie do kościoła przez cały tydzień trzeba latać ale każdy tak ma,potem będą wesela ale nie wyglądaj za bardzo za tym bo to oznacza naszą starość ,ciesz się młodością i małymi jeszcze dzieciaczkami. ;:138 ;:196
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

O rany Julek jak to zleciało ostatni wpis na wiosnę a tu już jesień, ;:131 nic się u mnie nie dzieje bo ciągle nie mam jak zdjęć przesyłać z powodu braku kabelka ale i czasu na siedzenie przed kompem nie mam.ale choć troszkę się odezwę że żyję i nawet zadowolona jestem w tym roku z różyczek ,pomidorków,hortensji ,teraz hibiskusa wcześniej liliowców a nawet jarzyn może być takie lato tylko ostatnio przeszła burza i przelała się fala wody przez moją działkę na górce trochę zamuliło ale gorzej bywało.Ach maki od koleżanki z forum robiły furorę wśród sąsiadek porozdawałam nasionek będą siały :tan .Pozdrowienia dla wszystkich pewnie szybko nie siądę w pracy wariactwo, wracam skonana. :wit
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

;:196 Trzymaj się.... Może w końcu w pracy się uspokoi i się zrelaksujesz... :wink: Dobrze, że wszystko w porządku. Pozdrawiam. :wit
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Elunia miło cię witać ;:168 jak tam twoje roślinne bogactwa; u mnie ponawiają kwitnienie niektóre z różyczek ,hibiskus daje czadu,dalie i cynie mają się dobrze tylko po burzy nieco przekrzywione niektóre.Delikatnie ponowiły kwitnienie ostróżki a śmierdziuchy czyli aksamitki są w tym roku dorodne,szkoda tylko że nie mogę zdobyć kabelka do mojego biednego aparaciku musi być sony już pytałam w sklepie,kupiłam w zestawie a teraz kicha jak czegoś zabrakło.W ogóle czekam na jakieś wolne dni żeby zająć się bardziej ogrodem ale zobaczymy co zmiany przyniosą to już tylko miesiąc i powinno się coś wyklarować.Lecę bo obiad trzeba podawać. :wit
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Zapracowana jak i wszyscy :wink: Chwilkę Cię tu nie było jak i mnie, zimą razem nadrobimy zaległości.
Kabla do aparatu nie masz, ale zdjęcia robisz, co by potem pochwalić się swoimi kwitnięciami? :)
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu miłego spędzania czasu w ogrodzie. ;:168 My tęsknimy za kolorami na twoich rabatach. ;:108 Czekam na deszcz, bo susza straszna. ;:202
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Mateuszku ,witaj Soniu zdjęcia jakieś tam zrobiłam ale nie wiem czy mam te najfajniejsze bo mija mnie najlepszy efekt kwiatów jak siedzę w pracy a jak tylko zdobędę kabel na pewno coś pokarzę.

Soniu ja co prawda nie tak dawno miałam sporą ulewę ale to bardziej sponiewierało jak podlało już jest sucho,ale mam dość aksamitek a te bardzo dobrze sobie radzą nawet w suszę.Jutro idę do lekarza /jak go dopadnę ;:218 \z nawalającym kolanem pewnie jak zwykle porobię badania i nic nie będą widzieć a jak bolało tak będzie boleć.Muszę się pochwalić bo na wolnym dniu w pewną środę pojechałyśmy we 3 kibitki do Krakowa i natrafiłyśmy na kiermasz rękodzieła ,piękne rzeczy były połaziłam nacieszyłam oko i chcę więcej polecam takie małe wypady. :heja ;:138
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Czas leci nieubłaganie i już pierwsze przymrozki za nami teraz trzeba będzie łapać każdą wolną chwilę ciepłego dnia żeby jeszcze coś w ogrodzie zrobić.Na jesień przesadziłam parę róż,posadziłam czosnki i koronę ;:306 jedną ;:131 niestety wszystko to drogie jak nie wiem co,wykopałam resztki warzyw i teraz już kosmetyka porządków tylko pogody i wolnego mi trzeba.Niestety chorobowego nie będzie noga podobno zdrowa,no bez urazów jak to lekarz oznajmił.Trzeba się cieszyć ale jak nadal będzie boleć to jak mam to rozumieć?wydaje mi się -czy co? :roll: Pięknej jesieni życzę wam. :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”