Poczatki mojej malej dzungli cz.2

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tasikk
200p
200p
Posty: 242
Od: 8 lut 2012, o 08:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dublin

Poczatki mojej malej dzungli cz.2

Post »

Dawno mnie nie bylo...duzo sie dzialo. Przeprowadzki itp i polowa kwiatow albo musiala zostac wydana albo padla .... z zimna. Mieszkam w Ie wynajmowalismy mieszkanie w ktorym ze wzgledow oszczednosciowych grzalo sie tylko w 1 pokoju a w innych (niestety tam gdzie staly kwiaty) sie nie grzalo no i mi padly... a mialam tyyyyle odmianowych fiolkow za ktorymi rozpaczam ;:oj z fioleczkow zostaly mi sie tylko te cztery fiolkowe ''kundelki'' nie jestem pewna jednego czy to na pewno kundelek - ten trzeci na zdjeciu.
Powrocilam rowniez do sadzenia pesteczek (mialam ogromne awokado, cytryny, granaty, liczi). No coz...zaczynamy od nowa przygode teraz juz na swoim i nie grozi mi juz zmarzniecie, brak miejsca itp :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Motylica100
200p
200p
Posty: 232
Od: 14 mar 2010, o 14:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Poczatki mojej malej dzungli cz.2

Post »

Witaj tasikk ponownie :wit
Szkoda tych Twoich roślinek! Ale na pewno szybko odbudujesz swoją kolekcję :) Trzymam za to kciuki! :uszy
A masz jakieś zdjęcia swoich egzotycznych roślin i fiołków? Chociaż tyle by Ci po nich pozostało.
Ja podobnie jak ty niedawno powróciłam na forum.
Właśnie wrzucałam stare zdjęcia na "fotosik" bo na "imageshack" je usunięto, i wspominałam stare dobre czasy, gdy miałam tak dużo roślinek, miłe wspomnienia :wink:
A fiołeczki śliczne, o tej porze roku kwitną ;:138 Wrzuć zdjęcie tego trzeciego tu: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=19&t=44870
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”