Moje doniczkowe - tulipanka

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
judyta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4060
Od: 10 lut 2008, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Tulipanko-ja dopiero teraz zauważyłam ten Twój wątek :oops: :oops: :oops: ;:223 ;:223 ;:223 Nic nie powiem ;:24 ;:110
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Moniko (treissi), nie do końca z tym transferem jest tak jak piszesz. To nie od Ciebie zależy czy przekroczysz limit czy nie, ale od popularności wątku i częstości oglądania zdjęć
zanna pisze:......nie chodzi o ilość[/b][/i] wgrywanych do fotosika zdjęć i ich rozmiar, ale o ruch generowany przez te zdjęcia poza fotosikiem] - niezależny od nas.
Umieszczasz za pomocą fotosika na forum jedno zdjęcie np. 100 KB, a na forum ogląda (czyli otwiera, czyli linkuje) to zdjęcie dziennie 100 osób - i masz już ruch generowany 100 osób x 100 kb = 10.000 kb x np. 10 dni - 100.000 kb, czyli 1 MB itp....
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... sc&start=0

Koki, ja tam nie wymagam zbyt wiele od moich roślinek. Nie muszą szybko rosnąć. Ważne aby nie marniały ...

Moniko (Ziel-ona), ja kupując aspidistrę, byłam przekonana, że to samo rośnie, bezobsługowo - że tak powiem. Naczytałam się o żelaznych kłączach/liściach a tu okazuje się, że trzeba do niej mieć ale żelazne nerwy :evil:

Ino, u mnie tak właśnie jest z roślinkami. Te z definicji łatwe w uprawie czyli np szeflery, paprocie, skrzydłokwiaty, trzykrotki ......... U mnie padają jak muchy i uwierz mi, na pewno nie z prze głaskania. :wink:

Kasiu Figo, mi stefka trochę szkoda wyrzucać. Trochę lat już go mam.... Nie lubię jednak trzymać kikutów w doniczkach, więc jeśli wiosna, przesadzenie a potem nawożenie nie pomoże, to chyba coś innego go zastąpi :wink:

Bożenko
, te stefki to takie łysielce właśnie .... byle co im nie spasuje i klapa ...
Z tetrastigmą zupełnie nie wiem jak postępować. Zaaplikuję jej normalnie jakiś hormon wzrostu chyba ... :P

Judyś
, co konkretnego miałaś na myśli ? Skąd ta złość i smutek ...
Awatar użytkownika
judyta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4060
Od: 10 lut 2008, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Wstyd mi, ze tyle czasu ślepotę na oczach miałam..ale chyba lepiej późno niż wcale :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Judyś jeszcze nie było tu chyba takiej osoby co by wszystko ogarnęła :D W końcu trafiłaś a to najważniejsze.
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Wiolu niby tak, ale żeby transfer się naliczał trzeba otworzyć zdjęcie przez fotosik. A jeśli wstawisz zdjęcia w takiej wielkości, żeby nie trzeba było go powiększać to wtedy transfer nie rośnie :roll: Nawet sama administracja fotosika podała informację, że z dotychczasowych użytkowników jedynie ok. 1% musiało by zapłącić za przekroczene transferu.

Zresztą nie ma co gdybać - zobaczymy cio będzie. W najgorszym przypadku trzeba będzie korzystać z innej strony :roll:
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Moniś wcale nie trzeba otwierać zdjęć w fotosiku, aby transfer rósł.
Wystarczy otworzyć stronę na forum na której są fotki i transfer zasuwa.
Ja daję zdjęcia w dużych rozmiarach, tak, że nie trzeba ich powiększać a transfer zasuwa że hej :cry:
Ja nie będę płacić fotosikowi, więc jeśli i w lutym przekroczy mi limit to moje zdjęcia zaczną znikać. A jeśli będą chętni na odwiedzanie moich wątków to będzie rósł ....
Wiem, że jest możliwość edycji swoich postów i podmieniania fotek, ale ja nie będę tego robić. To strasznie długa i żmudna praca.
Jeśli tak się stanie, że wątek opustoszeje ze zdjęć, to założę nowy, aktualny a zdjęcia będę dodawać przez inną stronkę, o :D
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

A to nie wiedziałam, ze w ten sposób transfer też rośnie. Wydaje mi się jednak i mam taką nadzieję, że dotychczas dodane zdjęcia nie zniknął. Teraz to ja już nie wiem czy od dzisiaj nie dodawać w innym programie - tak na wszelki wypadek :?
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Post »

Zaglądam często, tylko nie mogę pisać ,bo sesja!
Też sie martwię fotosikiem, ale moze to strachy na Lachy?
Awatar użytkownika
chabermona
500p
500p
Posty: 801
Od: 30 sty 2009, o 11:58
Lokalizacja: okolice Miechowa

Post »

tulipanka pisze:Dziękuję wszystkim za odwiedziny. pokażę wam jeszcze kilka moich kwiatuszków
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Mam jeszcze w zanadrzu kilka okazów.
A ta roślinka na trzecim zdjęciu to co? Mam to "coś" tylko malutkie i nie bardzo wiem jak się z tym obchodzić.
Awatar użytkownika
chabermona
500p
500p
Posty: 801
Od: 30 sty 2009, o 11:58
Lokalizacja: okolice Miechowa

Post »

chodzi mi o to "coś" między kaktusem a peperomką.
Awatar użytkownika
myszorek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1322
Od: 5 cze 2007, o 16:09
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kiełczów

Post »

To "coś" to Pilea peperomioides zwana "pieniążkiem" :)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. Phil Bosmans
Pozdrawiam, Ola
Spis treści; Zielona galeria
Awatar użytkownika
chabermona
500p
500p
Posty: 801
Od: 30 sty 2009, o 11:58
Lokalizacja: okolice Miechowa

Post »

dzięki myszorku teraz będę mogła coś znaleźć na temat tej rośliny
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”