Mój taras tego lata zapraszam

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Bizu
100p
100p
Posty: 168
Od: 28 cze 2014, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

łaaał... ;:oj ale fuksje!!! Takiego czegoś jeszcze nie widziałam ;:215
Moje były ładne tylko w dzień zakupu :| Przesadziłam je i teraz stoją zamęczone, sklapnięte i to pewnie ich koniec, nie ma sensu tego trzymać. Spróbuję raz jeszcze...
asia124
200p
200p
Posty: 302
Od: 31 lip 2013, o 03:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zamość/Hrubieszów

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Moje fuksje tez czasami tak się zachowują, ale jedynie dlatego, że są przesuszone. Może spróbuj je sowicie podlać, kapkę nawozu i odżyją ;:196
Pozdrawiam Asia :)
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=86554" onclick="window.open(this.href);return false; - moje doniczkowe
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Dziewczyny dziękuje,dziękuję ,dziękuję . Ciesze się bardzo za wasz każdy wpis u mnie w wątku. Ja wam powiem szczerze , że do niedawna fuksjię były dla mnie na szarym końcu listy lubianych kwiatów. Jakoś mnie nie przyciągały , jeszcze te wymagania co do hodowli tych kwiatów. Jednak miło się rozczarowałam gdy kupiłam pierwszą swoją fuksje tak od niechcenia . ONE w ogóle NIE SĄ CIĘŻKIE W HODOWLI I WYMAGAJĄCĘ . Ja mało co przy nich robię, podlewam co dwa dni, co 3 dni nawoże-czym? różnie trochę nawozy od Adriana , trochę inne kupione w sklepie. np. burza kwiatów z SUBSTRALA .
W ciągu dnia do południa bez słońca po południu słonko im przyświeca, więc trochę je osłaniam jak jest zbyt gorąco markizą . I z całego serca je polecam , bo są przepiękne, jakie cudne mają kwiaty.
Pytałyśie o mój taraz- jego wielkość . On jest w kształcie litery L i łącznie ma ok 40 m2 , sporo. Jest gdzie poszaleć z kwiatami , ale ja nie mam za dużo bo nie lubię zagracić i zastawić bo wtedy dla mnie kwiaty tracą urok. Ich musi być widać w całej okazałości.
Zapraszam więc częściej do mojego wątku będę starała się wrzucać jak najwięcej zdjęć , bo uwielbiam wątki gdzie jest dużo zdjęć i można oko nacieszyć
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
wiera
200p
200p
Posty: 374
Od: 11 lip 2014, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

W zeszłym roku podziwiałam u Ciebie scewolę ;:180 .
Jestem jej miłośniczka ale rezultat taki sobie.
Widzę, że w tym roku mieszka u Ciebie także,będę zaglądać i porównywać bo też mam . :tan
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

O tak scewola to jest dla mnie pozycja którą w przyszłym roku obsadzie większość tarasu .Jest ona dla mnie bardzo wdzięczna ,ma swoją klasę i elegancję .Tylko zastanawiam się dlaczego tak mało popularna . W połączeniu fiolet z białym prześlicznie wyglada , teraz mam kilka szybko .Chcialm ja do końca przetestować i powiem szczerze u mnie sprawdza się w każdych warunkach .Jutro w wolnej chwili zrobię z nich fotki chociaż jeszcze mało kwitną .Moja z ubiegłego lata tez nie przezimowala a szkoda.Ale nie ma nic na sile sadzonki noe są drogie i można co sezon ich sobie kupić. Wrzuć proszę fotki swojej scewola z chęcią u kogoś zobaczę
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
Bizu
100p
100p
Posty: 168
Od: 28 cze 2014, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

... narobiłaś mi chrapki na bugenwille :D Jak się teraz sprawują?

Asiu, fuksje raczej zalałam. :? Daję im jeszcze tydzień.
Awatar użytkownika
iwek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1504
Od: 8 cze 2014, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Wow ale piękny taras ;:oj olandry przepięknie Ci rosną zazdroszczę pozytywnie ,bo u mnie oleandry nie chcą rosnąć ;:224 Pelargonie też bardzo lubię swoje sadzonki :D super fuksje :D
Pozdrawiam Iwona
Moje kwiatki
Awatar użytkownika
MagdaB2701
200p
200p
Posty: 414
Od: 26 cze 2013, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Antenko,wrzuć jakieś nowe fotki,pliss.
A tak w ogóle jak masz na imię?
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Witam serdecznie po długo oczekiwanym przeze mnie urlopie. Przepraszam że nie odpisywałam ale tydzień mnie nie było . Moim tarasem zajmowała się moja babcia 88 letnia.Nawet dobrze sobie z tym porafdziła, ale jak tylko wróciłam to stwierdziła że za dużo mam tej roboty z kwiatami. No ale co ja na to poradzę że uwielbiam kwiaty, rośliny.Dla mnie chodzenie przy nich to wielka przyjemność a nie obowiązek , chociaż przyznam szczerze że odygam się tych litrów wody codziennie. Chciałyście kilka fotek ,ale nie bardzo mam co pokazać bo troszkę wszystko przystopowało.Brak mojej ręki zrobił swoje, nale teraz sprężam siły i mam nadzieję że wkrótce pokaże coś ładniejszego. Dzisiaj tak na szybkiego kilka świerzo zrobionych zdjęć
A zapomniałam się przedstawić ,mam na imię Aneta i mieszkam w Lublinie .
Obrazek
kolejna fuksja od Adriana otworzyła swoje kwiaty

-- 4 lip 2015, o 19:44 --

Obrazek

-- 4 lip 2015, o 19:45 --

Obrazek
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Teraz moja ulubiona fuksja pamiętacie jak kwitła , jak pojechałam trochę babcia ją zaniedbała i zgubiła kwiaty ale ma ogromną ilość pąków.

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Obrazek
A teraz pelargonie jeszcze .Kupiłam je w tym roku bo z ubiegłego wszystkie szlak trafił. Pani u której kupuje zawsze kwiaty namówiła mnie na nie . I to była strzał w dziesiątkę kwitną bez przerwy ogromną ilością wielkich kwiatów. Są bardzo wytrzymałe znoszą gorąc i słońce prawie cały dzień.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A drugą stronę tarasu obsadziłam drobnymi pelargoniami bluszczolistnymi i tez jestem bardzo zadowolona. Ładnie się krzewią i kwitną.
Obrazek

Obrazek
scewola
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Obrazek

-- 4 lip 2015, o 20:01 --

Obrazek

-- 4 lip 2015, o 20:05 --

Obrazek

Oleandry zaczynają powolutku rozkwitać ,wszystko póżno w tym sezonie bo były mocno cięte, a teraz rosną jak głupie.
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Obrazek

-- 4 lip 2015, o 20:07 --

Obrazek
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
Awatar użytkownika
aniek
50p
50p
Posty: 63
Od: 2 mar 2015, o 13:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Masz przepiękne roślinki na tarasie. ;:oj Jakie pelargonie... Fuksje też cudne. Masz rękę do kwiatów a może z nimi dużo rozmawiasz.... :wink: Miło do Ciebie zajrzeć
Pozdrawiam Ania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”