Mój taras tego lata zapraszam

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

dziekuje za odwiedziny i poswiecenie czasu ,aby obejrzeć mój wątek . Melduje że dzisiaj wszystko posadone i gotowe do sezonu .Jutro mam nadzieję wrzucę fotorelcję

--
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
majreg
200p
200p
Posty: 448
Od: 11 maja 2015, o 09:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Cała przyjemność po mojej stronie :D . Czekam z niecierpliwością na jutro ;:65 .
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Wreszcie jestem , kurcze ta nasza wiosna nas nie rozpieszcza. jak patrzę na zdjęcia z ubiegłego roku to wszystko już tak pięknie kwitło . Teraz w połowie tak nie mam n trasie , bo albo śnieg z gradem albo mróz albo zimno i deszcz. Nawet słonecznego dnia brak, żeby zrobić fajne zdjęcia. Jednak jak obiecałam kilka fotek wrzucam z tego co już rośnie.

Obrazek
Pierwszy raz skusiłam się na lofosa. Zobaczyłam go na zdjęciach tu na forum i bardzo mnie zauroczył , zobaczymy jaki będzie jak urośnie , kupiłam białego i różowego

Obrazek
Dokupiłam do kolekcji dwa oleandry czerwony i łososiowy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
Awatar użytkownika
Niia
50p
50p
Posty: 58
Od: 13 maja 2017, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie 7a

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Przepiękne te petunie, nigdy wcześniej takich nie widziałam. Jak to odmiana? Wyglądają dosłownie kosmicznie ;)
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Hej nie wiem co to za odmiana w ubiegłym roku taką też kupiłam , była piękna a jak obłędnie pachnie , poszperam i poszukam co to za nazwa ,ale polecam rosnie pięknie i wygląda super
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
Awatar użytkownika
luczek95
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 13 lip 2009, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Ta petunia jest świetna! ;:oj Aż zachciało się takiej ;:oj Chyba zwie siuę Petunia Selecta Special Night Sky
- Domowi, zieloni przyjaciele cz.2
Łukasz- nick zakładany dawno temu :)
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Przeczytałam "zapraszam" więc jestem :D
Piękne roślinki na Tarasie, zapisuję się do grona wielbicieli i chętnie zajrzę znowu za pozwoleniem ;:173
Awatar użytkownika
Niia
50p
50p
Posty: 58
Od: 13 maja 2017, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie 7a

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Tak, to z pewnością będzie Night Sky. Dziękuję, będę szukać :)
majreg
200p
200p
Posty: 448
Od: 11 maja 2015, o 09:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Wspaniałe roslinki ;:3 . Sezon się zapowiada cudnie u Ciebie.I ja też skusiłam się na lofosy. Hoduję je z maleńkich szczepek i mam biały i bordo. Cudne begonie, czy hodowałaś je z bulw, czy kupiłaś gotowe sadzoneczki? Moje z bulw jakieś schorowane są, może światła za mało ;:218
Petunia rzeczywiście kosmiczna ;:333 . Pozdrawiam!
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Hej , wreszcie mamy ciepełko , takie prawdziwe majowe że chce się człowiekowi żyć. Kwiaty też widać zdecydowanie wolą taką pogodę . Już martwiłam się bo pelargonie z tego deszczu i zimna złapały szarą pleśń , ale zadziałałam opryskiem i mam nadzieję że to minie. Chociaż chorych liści zerwałam bardzo dużo. Na razie podlewam nawozem na szybki wzrost, za kilka ni znowu oprysk. Kurcze bez tej chemii nic chyba by mi nie rosło. W sobotę miałam akcję przesadzania jednej z drzew- brzoza tak urosła żę korzenie wysadziły dno , zresztą i tak donica była pognita i za mała , więc należała się większa. powiem szczerze ,żę namordowaliśmy się przy tym , ale efekt końcowy - zadowalający . Co do begonii to oczywiście kupione , j mam mało cierpliwości w hodowli , wszystko chciałabym na już więc idę na skróty i kupuję gotowe sadzonki.Jeden raz sadziłam bulwy ,ale nie udały się i dałam sobie spokój. Co do lofosa , to ja pierwszy raz go mam u siebie ,bardzo mi się podoba ja mam też białego i ciemny róż. Oczywiśćie byłam w ogrodniczym i kupiłam kolejnego który pnie się do góry, jeden minus dla mnie ma dziwny zapach ten lofos, trochę mnie drażni . Postaram się znowu o kilka fotek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to świeżo kupiony lofos
Obrazek

Pelargonie zaczynają się rozrastać

Obrazek

Jutro zapowiada się piękny dzień więc kilka fotek wrzucę , a na koniec moje maluchy.

Obrazek

Obrazek
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
Dora1964
500p
500p
Posty: 689
Od: 21 sty 2010, o 13:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Wszystko piękne, ale Maluchy cudo. ;:167
antenka52
100p
100p
Posty: 186
Od: 11 lis 2013, o 09:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

Troszkę dzisiejszego dnia.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
zapraszam do mojego wątku kwiatowego
Mój taras tego lata zapraszam
majreg
200p
200p
Posty: 448
Od: 11 maja 2015, o 09:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój taras tego lata zapraszam

Post »

- już tak kwitną ;:oj ? Moja dopiero rusza :oops: Petunia imponująca :shock: , oleander również, o fuksjach nie wspomnę :roll: . Gdzie Twoje roślinki, np. fuksje stały do tej pory i jaki nawóz na szybki wzrost stosujesz, jeśli można spytać? Naprawdę masz dorodne swoje roślinki ;:215 . Ja walczę ze szkodnikami na okrągło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”