Rośliny doniczkowe dominiki_sz

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
AliceWhite
100p
100p
Posty: 105
Od: 5 wrz 2013, o 16:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Casale Monferrato(AL) Italia
Kontakt:

Re: Rośliny doniczkowe dominiki_sz

Post »

Witaj!
Piękne masz boje i storczyki. :D Gratuluje hodowli. A to mój mini phalenopsis

Obrazek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=100849" onclick="window.open(this.href);return false;
dominika_sz
100p
100p
Posty: 107
Od: 13 sie 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Rośliny doniczkowe dominiki_sz

Post »

Witaj w moim wątku, dziękuje za odwiedziny. :) Ostatnio niestety moja kolekcja hoji się zmniejszyła :(
Pięknie Ci kwitnie maluszek phalenopsis ;:oj :)
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rośliny doniczkowe dominiki_sz

Post »

Przydreptałam też do ciebie.
Dlaczego zmniejszyła ci się kolekcja hoyi. Też je kolekcjonuję od niedawna.
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
dominika_sz
100p
100p
Posty: 107
Od: 13 sie 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Rośliny doniczkowe dominiki_sz

Post »

Witam Cię serdecznie w moim wątku.
Moja kolekcja hoji zmniejszyła się przez moje zdrowie, a raczej jego brak. Problemy zdrowotne zmusiły mnie do usunięcia wszystkich kwiatów z pomieszczeń w których najczęściej przebywam. Powinnam je usuną najlepiej z całego domu, ale nie mogłam i nie chciałam tego zrobić. I tak pod moją nieobecność w domu z każdym dniem tych roślinek jest coraz mniej pod opieką innych domowników, którzy za bardzo nie potrafią się nimi zajmować
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Rośliny doniczkowe dominiki_sz

Post »

Dominiko
Bardzo Ci współczuję problemów zdrowotnych ;:168 człowiek staje się wtedy taki bezradny i zależny od innych , wiem coś o tym :roll: .


Miałaś piękne roślinki a może jeszcze i masz bo chyba ze wszystkimi się nie rozstałaś ?
Jako ,że ja hoyowa moją uwagę przykuła gadzina , piękna ;:167 do której podchodziłam 3 razy . Ostatni raz już nawet podjęła wzrost ale chyba się zapomniała i szybciutko zakończyła żywota . Czwartego razu nie będzie .
dominika_sz
100p
100p
Posty: 107
Od: 13 sie 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Rośliny doniczkowe dominiki_sz

Post »

Elu dziękuje. Najgorsze jest to że tak jak dawniej nie mogę się osobiście zajmować roślinami, dbać o nie tak jak one by potrzebowały :(. Pozostało mi tylko podziwianie moich ulubionych hoji u innych :).
hoja sp. Gunung Gading też ćwiczy moją cierpliwość. Początkowo ładnie przyrastała. obecnie strajkuje i stoi w miejscu. Tak to jest że niektóre rośliny które chcemy mieć, nie chcą się u nas zadomowić :(. Mi np. bardzo podoba się len nowozelandzki i za każdym razem nie umie go przezimować :oops: :(
alunia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2216
Od: 6 lis 2010, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Rośliny doniczkowe dominiki_sz

Post »

Roślinki przepiękne ;:138 Widać dobrze im u Ciebie bo są w świetnej kondycji ;:167
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”