Moja mała "dżungla" - part V

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
doromichu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4019
Od: 12 mar 2011, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: United Kingdom.Cheshire

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Aga widze ze jeszcze posiadasz kwiaty i pieknie Ci kwitna ,podziwiam ze mimo pracy i dziecka masz chwile zeby to wszystko ogarnac ;:215
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Aga piękne kwitnienia :) Tez mało zaglądam, czas niestety nie jest z gumy :( a szkoda
Jak Twój mały synuś , pewnie już nie taki malutki :)
Awatar użytkownika
mniodkowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 14 maja 2009, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

HEEEEEJJJJJ
Zobaczcie, zawitałam szybciej, niż po 3 miesiącach ;:224
Dziękuję, że mimo wszystko zaglądacie ;:196
Filigranowa27 pisze:wiemy ,że czas dzieciaczkom poświęcasz

No.. na razie to jednemu dzieciaczkowi :wink:
trzynastka pisze:Jak Twój mały synuś , pewnie już nie taki malutki

Obrazek
No nie ;:224 kawał chłopa i to bardzo samodzielnego jak na swój wiek :tan Wiecznie uśmiechnięty i zadowolony :)
doromichu pisze:podziwiam ze mimo pracy i dziecka masz chwile zeby to wszystko ogarnac

Dorotko kwiatki ogarniane, nawet im wycinam co zdechnie i one zyją i kwitną ;:oj Trochę forum zaniedbałam, bo po powrocie z pracy wolałam jednak te popołudnie spędzić z biegającym tuptusiem ;:65 Ale znów mi się szykuje przerwa w pracy...
justus27 pisze:Czy Ty Lubisz paseczki? Bo storczyki w większości, u Ciebie paskowane..

No co Ty ;:224 Ja lubię po prostu storczyki ;:108
Więc tym razem dla odmiany kropeczki ;:172
Całkowicie zakwitła "krówka":

Obrazek
Obrazek

A tu... Weszłam do Lidla (w W-wie, bo w Suwałkach to nie ma takich cudów ;:222 ) i omal zawału nie dostałam ;:202 Do tego 24,99 i dwupędowy to jak nie brać? no jak?? I to nic, że zrobił w pudle 280km, a potem po obfoceniu w domu kolejne 550km... liczę, że przeżył...

Obrazek
Obrazek

Mój M dostał przeniesienie służbowe do Koszalina :roll: więc jak już mieszkanie znalezione, wynajęte... to za tydzień pakuję się i przeprowadzam z całym tym swoim dobytkiem życiowym oraz... kwiatkami ;:306 (o dziwo niektórzy myśleli, że ja kwiatki wezmę i porzucę ;:124 ) A storczyki podlane pojechały już wczoraj z M i będą sobie cierpliwie czekać u niego w pracy aż ja dojadę. Powinny dać radę...

Kwitną jeszcze... skrętniki ;:224 ale coś do zdjęć się nie chcą ustawiać ;:134 Więc skrętnikowa sesja... kiedyś :uszy

Buziaczki dla Was ;:cm
Pozdrawiam teraz z centrum... Aga
Oto moja mała "dżungla" --> part V; Spis moich wątków
Sprzedaję ładne sadzonki hibiskusa czerwonego pełnego
x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Aguś super zakupy, dziś też widziałam tego kropkowanego i mam nadzieję,że jutro będzie jeszcze w sklepie bo go chcę mieć ;:224 :wit
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Aguś synuś rzeczywiście kawał "chłopa" śliczny , dobrze że wesoły i wiecznie uśmiechnięty , łatwiej takim ludziom w życiu :) Przeprowadzki nie zazdroszczę, oby wszystkie zieloności dobrze zniosły przeprowadzkę :) a nowość przecudna :D
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Aguś, u Ciebie sporo się dzieje ;)
Nawet kwiatki Przeprowadzasz... ;:215
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20132
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Suwałki od Koszalina nie tak blisko... Ale i tak za Tobą tam trafimy! Choćby tropem tych pięknych storczyków. ;:173
Awatar użytkownika
Iwona 0103
500p
500p
Posty: 979
Od: 9 sie 2014, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Śliczny synuś, a jak urósł ;:oj Widzę,że niezłe zmiany Ci się szykują. Króweczka śliczna, mam też taką a Lidlowego to Ci się naprawdę tanio udało kupić ;:215 .Ja takiego samego kupiłam w zeszłe lato w kwiaciarni we Władysławowie i też jechał ponad 400 km...między moimi stopami ;:306 Do dzisiaj mi kwitnie bo u mnie wypuścił nowy pęd. To jeden z moich najukochańszych storczy ;:167
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

No tak jak cię nie ma to cię nie ma a jak sie pojawisz to dajesz po oczach ;:oj
Śliczne hibiscusy i storczyki też jak malowane maja kolory ;:180
Awatar użytkownika
mniodkowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 14 maja 2009, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Witam się z Wami z nowego miejsca zwanego Koszalinem ;:172
Storczyki urzędowały sobie w pracy u M, ledwo mi je oddał, tak mu się tam podobały ;:306 Uszczerbków w sumie nie ma, wręcz bym powiedziała, że im było tam całkiem dobrze ;:131 Zdjęcie zrobię na dniach.
Co duże czyli: 3 hibiskusy, palma, draceny i fikus - pojechały samochodem z meblami, wynosząc je tutaj sąsiedzi mieli o takie miny ;:oj
Reszta popakowana w pudłach przyjechała z nami i materacami samochodem osobowym, nic więcej nie weszło ;:306 Obeszło się bez strat, a hibki od razu wzięły się za robotę i choć wystawa okienna tym razem trafiła im się zachodnia, to mają się całkiem całkiem ;:224
Obrazek
Tylko z podlewaniem mogę nie nadążyć, bo słoneczka to tu trochę mają, ale one je lepiej zniosą niż skrętniki, tamte poszły na wschodni parapet do pokoiku Patyczka, a reszta upchana między hibkami u nas w sypialni.

Jak mi nosili meble to zapoznałam sąsiadkę z naprzeciwka, która żywo zareagowała na moje kwiaty i okazało się, że także ma bzika ;:224 Jeszcze nie wiem co tam na parapetach ma, ale to kwestia czasu ;:183
Iwona 0103 pisze: jechał ponad 400 km...między moimi stopami

Pojedyncze sztuki przypinamy z M pasami bezpieczeństwa, jak prawdziwego pasażera ;:306 kiedyś to nawet foto zrobiłam jak wsiadałam do auta a M tak mi storczyka upiął :shock: ale przynajmniej dojeżdżają cało ;:108

Zostawię Wam jeszcze jednego kwiatka, ten jest najukochańszy ;:166
Obrazek

Chodzi po całym domu i pokazuje, że tu i tu i tu stoi "ich" (czyt. kwiatki) ;:306
Pozdrawiam teraz z centrum... Aga
Oto moja mała "dżungla" --> part V; Spis moich wątków
Sprzedaję ładne sadzonki hibiskusa czerwonego pełnego
x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Aguś wszystkiego dobrego w nowym miejscu Wam życzę. Kwitnienia piękne, ale najpiękniej uśmiecha się Wasz kwiatuszek :wit
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

Fajnie że już przeprowadzka za wami, teraz tylko się zadomowić zostało... kwiatki czytam że chętnie do tego przystąpiły ;:215
O i sąsiadka ci się chyba fajna trafiła... a nie pytałaś czy forumka? ;:204
Tego ostaniego fiatka ucałuj mocno... ale rośnie, czym ty go karmisz... nawozem? ;:306
Awatar użytkownika
Iwona 0103
500p
500p
Posty: 979
Od: 9 sie 2014, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moja mała "dżungla" - part V

Post »

No proszę same dobre wiadomości, aż miło. Patysio słodziak pierwsza klasa ;:196 Zaintrygowałaś mnie tą sąsiadką, może to nasza forumowiczka :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”