Domowe Kasi

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Domowe Kasi

Post »

U mnie też często tak właśnie kończą się zakupy. Idę po coś innego a wracam z kwiatkiem. :;230
Przecież nie można wyjśc z pustymi rękami. ;:224
Ja Filodendrony 'Atomy' mam już dwa, bo tak bardzo podbają mi się te dziwne, poskręcane liście. :tan
Twój też na pewno szybko się u Ciebie zadomowi i będzie długo cieszył. ;:138
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Kelpie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1241
Od: 10 kwie 2013, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Domowe Kasi

Post »

Płotek piękny- brawa dla M :wink: szkoda kota... no ale cóż- następca godny ;:108 ileż masz roślinek cudnych- tych co Ci kwitną, rozrastają i nowych... a co do wracania z rośliną- jak się poszło po coś innego- to się chyba, zdarza nam przez cały czas... ;:173 żurawki piękne i róża- co do żółtego hibiskusa to ja mam... a Bóg się kazał dzielić- to wiesz ;:224
Życie jest piękne:) pozdrawiam wszystkich zielono zakręconych- Karolina

mój wątek- http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=67088" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Domowe Kasi

Post »

Jesuuuuu!!! Kasieńka, jak ja ;:167 takie widoki: Senteur Royale ;:oj I tak bym wąchała i patrzyła Obrazek
Awatar użytkownika
kasiuta74
500p
500p
Posty: 700
Od: 1 sty 2012, o 21:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Domowe Kasi

Post »

Witajcie Kochani :wit
Justynko,Ewo,Arku,Elciu,Karolinko,Kasiu dzięki za odwiedzinki i przemiłe komentarze ;:196

Nie wiem co się stało, że zdjęcia poznikały ;:oj Niczego nie usuwałam a tu taki psikus ;:14 Szkoda?.
Nie było mnie chwilę bom zapracowana ale i u moich domowych też nie wiele się działo.
A jak się działo to nie najlepiej ;:222
Edek podeptał mi storczyki Musiał nieźle szaleć bo liście podrapane, podziurawione i popękane. Stefanotisy nie zaakceptowały nowego miejsca i bardzo marnie wyglądają. A Edek trochę też im ?dopomógł?bo wskakiwał do doniczek i razem z kwiatami lądował na podłodze.
Powiem Wam ,że kotki są jednak spokojniejsze od kocurów
Dipladenie zabrane do domu też słabują
Jedynie co udało mi się uratować to hibiskusy. Bałam się ,że po przymrozkach nic z nich nie będzie i pójdą na kompost .Ale na szczęście dały radę ;:333
Obecnie kwitną mi dwa storczyki ,skrzydłokwiat cosik tam wypuszcza i ludisia będzie miała kwiatuszka. Więcej koloru dają mi pelargonie które kwitną non stop.
Zaraz ;:71 do miasta to może mi coś zielonego w łapki wpadnie :heja
Wieczorem zobaczę co tam u Waszych zielonych i nadrobię zaległości ;:108
Tradycyjnie kilka fotek wstawiam
Ludisia
Obrazek
Hoja carnosa nabrała wigoru od kiedy zamieszkała na parapecie
Obrazek
Bella niestety przekwitła
Obrazek
Róża NN Zdjęcie z października
Obrazek
____________________
Pozdrawiam Katarzyna
Domowe Kasi
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Domowe Kasi

Post »

Bardzo ładne hoje u Ciebie ;)
Bellę Wiążesz jakoś?
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Awatar użytkownika
hanna133
500p
500p
Posty: 658
Od: 23 sty 2013, o 16:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Domowe Kasi

Post »

Kasiu Twoja Ludysia wygląda pięknie .Ja też taką mam od niedawna,czy powiesz mi kilka słów na temat jej pielęgnacji? Będę bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Domowe Kasi

Post »

Kasienko Bellę masz niesamowitą :) śliczna :)
Awatar użytkownika
Marcin01988
500p
500p
Posty: 643
Od: 23 gru 2010, o 21:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Domowe Kasi

Post »

Bella przecudna :wink: Ludisia też chce pokazać się z najlepszej strony i produkuje kwiatostan :D
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Domowe Kasi

Post »

Kasieńko, ta twoja bella jest piękna i wielka :shock: Moja to przy niej wypierdek :;230
Awatar użytkownika
jola1313
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5412
Od: 21 sty 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Suwałk

Re: Domowe Kasi

Post »

A ja się zachwycę różą ;:138
Moje kwitły całe lato.Deszcze przechodziły i było ciepło.Widocznie tak lubią :wink: .Tylko złapały czarną plamistość chyba.Liści nie zgubiły,ale plamek trochę było.Od wiosny czeka mnie pryskanie.Muszę pamiętać :idea: .W tym roku odpuściłam wszelkie opryski ze wzgl.na Maćka.
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4200
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Domowe Kasi

Post »

Witaj Kasiu :wit
Wiedz,że nie tylko bella jest Twoja Bella ale Hoja carnosa,Ludisia i różyczki również ;:138
Twoja Ludisia widzę,że już duża i na pewno kiedyś pięknie kwitła jak aktualnie moja niedawno kupiona-muszę zrobić i wstawić fotki z aktualnego kwitnienia ;:108
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Domowe Kasi

Post »

Kasiu i ja spieszę pochwalić Bellę. ;:138 Jest śliczna, duża, gęsta. ;:oj
Moja jeszcze malutka, ale dzielna. I bardzo ;:167 te jej drobniutkie listki. ;:108
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
kasiuta74
500p
500p
Posty: 700
Od: 1 sty 2012, o 21:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Domowe Kasi

Post »

Witajcie Kochani :wit i dziękuję za miłe komentarze :)
Justynko,Haniu,Celinko,Marcinie,Kasiu,Jolu,Arku i Elciu ;:196

Justynko belli nie podwiązuje bo nie bardzo mam jak.Na wiosnę muszę ją przesadzić ,kupić nową drabinkę i wtedy nadam jej ładniejszy kształt ;:333

Haniu ludisia nie jest jakoś szczególnie traktowana?Stoi sobie na parapecie, podlewam ją (jak podłoże przeschnie) wodą z akwarium czasem też mineralną i czekam?To chyba kwiat dla cierpliwych bo dość rzadko (przynajmniej u mnie)kwitnie :wink:

Celinko Bella przez ostatnich kilka miesięcy chyba nie urosła ale w zamian długo była obsypana białymi kwiatuszkami.
;:oj
Marcinie ludisia nie chce być gorsza? ;:oj bo skoro bella całe lato kwitła to ona też pokaże co potrafi ;:306 ;:306

Kasiu ta pani,która dała mi tę ?szczepkę? powiedziała ,że u niej ta hoja rośnie jak dzika. Obdarowuje nią swoje koleżanki
Więc tak myślę sobie ,że ten Twój ?wypierdek? będzie niedługo dorodnym kwiatem ;:108

Jolu ja też zachwycam się różami? stale i wciąż i to chyba będzie dozgonna miłość ;:167 .
Dobrze kochana ,że nie pryskałaś bo zdrowie dzieciaczka najważniejsze. Ja swoje różyczki pryskałam różnymi środkami i też miały plamy ;:223 .

Arku ludisia u mnie już trzy razy kwitła.Jest trochę pokraczna, drutem poskręcana ale rośnie i kwitnie z czego bardzo się cieszę :tan .Carnosa odżyła jak ją przeniosłam na parapet. A wcześniej to raczej marniała niż rosła ;:145

Elciu trzymam kciuki za Twoja malutką bellę, żeby duża urosła a także długo i bujnie kwitła ;:333

Nie bardzo mam co pokazywać bo na parapetach nie wiele się dzieje. Storczyki nic się nie puszczają ,może przez to,że są osłabione przez wełnowce ? ;:131 bo pracowe kwitną jak trza ;:173

U pozostałych cisza ?no może prawie bo hibiskusy,dendrobium,aeshynantus coś tam kombinują i jak będzie co... to pokażę :wink:

Przytaszczyłam do domu oleandry ,miał je M zanieść na strych ale póki co stoją sobie w pokoju
Obrazek

Długo nie postoją bo im to na dobre nie wyjdzie ale może jeszcze kilka dni...
____________________
Pozdrawiam Katarzyna
Domowe Kasi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”