Moje kwiatuszki

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Post »

Marzenko podziwiam Cię za to sianie nasionek i masz dobrą rączkę do nich skoro tak ładnie Ci wszystkie kiełkują i rosną :lol:
Piękny fiołeczek :lol: I niedługo będzie cały w niebieskich kwiatach :lol:
marzena 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 5 lip 2008, o 06:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Aniu
eukaliptusy wysiałam 31.03 a na następny dzień pokazały się kiełeczki.Teraz wyglądają tak :lol: Obrazek Obrazek
A to zdjęcie dawali od Ariadny - już wypuszcza listki :lol:
Obrazek
pozdrawiam Marzena
Spis moich linków
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Post »

No nie to Ty masz złotą rączkę do siania nasionek :lol: :shock: Gratuluję ;:63
I Dawali też zaczęła puszczać się na wiosnę :lol: :oops: U mnie paprotka puszcza nowego listka tylko nie wiem jak to nazwać ale chyba zwie się to wąsami właśnie z niego rośnie nowy listek :roll:
Ariadna
500p
500p
Posty: 807
Od: 17 lut 2009, o 21:50
Kontakt:

Post »

Marzenko hartuj kobee bo z pędów zrobią się niteczki moja od tygodnia jest na polu i na noc też zostaje i już gruba rośnie
marzena 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 5 lip 2008, o 06:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Aniu
dziękuję :oops:
Ariadno
na noc już ją zostawiasz?Ja się trochę boję.Na razie stała na parapecie,otwierałam okno żeby ja hartować,a teraz już wyniosłam. :roll:
pozdrawiam Marzena
Spis moich linków
Ariadna
500p
500p
Posty: 807
Od: 17 lut 2009, o 21:50
Kontakt:

Post »

Marzenko zostawiam na noc bo mam ją w ogromnych donicach które ważą ponad 60 kg i nie podniosę M powiedział że też nie będzie nosił ,dzisiaj mija tydzień jak mam ją na stałe na polu i powiem Ci że wspina się po kratce,dam Ci pewną sprawdzoną radę kobea im mam większą donice tym lepiej rośnie i kwitnie ja na 60 i 80 litrową donice sadze 4-5 sztuk + 3 sadzonki tungbergi i 2-4 wilce i zarasta mi całe kratki i idzie ładnie w górę czasami przerasta balkony sąsiadów i obficie kwitnie,2 sprawa musi miec dobrą przepuszczalną ziemie i dużo jedzenia ja przy każdym podlewaniu dodaję nawóz ,szkoda że nie mam zdjęcia z zeszłego roku bo bym Ci pokazała,zawsze namawiam wszystkich na sadzenie kobei i pózniej są mi wdzięczni.
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”