Moje roślinki - Agata

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
AgataZ
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 21 lip 2008, o 18:41
Lokalizacja: Toruń

Post »

Znalazłam wreszcie nazwę tej mojej nietypowej paprotki. To, jeśli się nie mylę, podrzeń garbaty. Jak wszystkie paprotki lubi dużą wilgotność, ale nie przepada za zraszaniem. Rozmnaża się niestety nie przez kłącza a tylko przez zarodniki.. więc nie będę mogła się dzielić ;/
ewka242
50p
50p
Posty: 51
Od: 22 sie 2008, o 20:25
Lokalizacja: śląskie-Pszczyna

Post »

wcale nie masz tych roślinek tak malutko jak zapewniałaś na początku, podoba mi sie focus, musze kiedyś takiego zdobyć :)
AgataZ
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 21 lip 2008, o 18:41
Lokalizacja: Toruń

Post »

Przedstawiam moją nową paprotkę ( kupiona w realu za 6 zl :)) Jest juz ze mną dwa tygodnie i chyba odpowiada jej miejsce , które dla niej wybrałam :)
Ale niestety marnieje mi w oczach ta niespotykana paprotka, schną jej liście mimo , że ją regularnie podlewam , stoi na podstawce z kamyczkami... może miejsce jej nie odpowiada..


Obrazek
Awatar użytkownika
katrina26
1000p
1000p
Posty: 2321
Od: 14 sie 2008, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Post »

Masz cudne paprocie, zroślicha też mi się bardzo podoba. Ostatnio miałam w rękach w sklepie z zamiarem kupienia, ale odłożyłam, bo była malutka i 12zł za nią chcieli :( Maleńkie trzykrotki też śliczne.
Saraaa

Post »

No śliczniusie trzykrotki:P Ale ten kaktus... ogromny! :D
Awatar użytkownika
aves
50p
50p
Posty: 63
Od: 31 paź 2007, o 20:57

Post »

Jak nazywa się ta begonia z 2 zdjęcia. Wszędzie szukałem, ale nie mogę znaleźć. Mam taka samą...
"Warto żyć, warto śnić, warto kochać..."
...kwiaty
Awatar użytkownika
Graszka
1000p
1000p
Posty: 1293
Od: 1 gru 2007, o 15:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Śliczną masz paprotkę taka gęsta po prostu super. Pozdrawiam
Pozdrawiam, Grażyna
Moje rośliny i roślinki cz.1, cz.2
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3793
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

Zaniemówiłam na widok twoich paproci. Oj dobrze im u Ciebie, że tak pięknie rosną.
Pozostałe roślinki też śliczne i zadbane a to kaktusisko :shock: Brak mi słów I tyle ma dzieci. gdybym się ślicznie uśmiechnęła o jednego maluszka, to byłaby przesada???
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”