Moje Kamelie

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Magdula141
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1138
Od: 7 mar 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moje Kamelie

Post »

Luczek95-łukasz - Tak bardzo cieszą. ;:167 Czerwona kamelia cieszy już od początku lutego :D Na dworze było szaro-buro a na ganku wesołe
kolorki :D

Pozdrawiam ciepło :wit ;:3 ;:3 ;:3
Pozdrawiam Wanda
Moje wątki
szarotka66
1000p
1000p
Posty: 6118
Od: 21 sie 2011, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gmina Nowe nad Wisłą

Re: Moje Kamelie

Post »

Ach Wandziu te twoje cudne kamelie. ;:167 Widać, że im dobrze skoro tak cudnie kwitną. Ale mnie zainteresowały te przepiękne, oryginalne ozdoby "ważki". Czy to robota kogoś z Twoich bliskich?
Spis moich wątków Parapetowe i lilie
Nadwyżki z domu i ogrodu
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. Julian Tuwim
Awatar użytkownika
Mondfa
500p
500p
Posty: 825
Od: 21 mar 2016, o 09:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Moje Kamelie

Post »

Ja też mam dwie kamelie :) tylko, że popełniłam spory błąd, bo przezimowałam je w domu w normalnej temperaturze i jak zrobiło się cieplej to wystawiłam na dwór i nie schowałam na noc, a spory przymrozek był i jedna całkiem zmarzła chyba, a druga jeszcze walczy :( a jedna miała pąki kwiatowe ;:145

Ale Twoje przecudnej urody, przynajmniej tu mogę się pozachwycać :)
P.S. Zdjęcia takie zamazane bo obiektyw chyba przybrudzony ;) Trzeba jakąś szmatką go potraktować ;)
Wielu ludzi nigdy nie łączy się ze swoimi prawdziwymi talentami i nigdy nie dowiaduje się, do osiągnięcia czego tak naprawdę są zdolni./Ken Robinson
Ogródkowo
Doniczkowo
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moje Kamelie

Post »

Wandziu już znalazłam Twój wątek z kameliami.
Od zawsze mi się podobały i nie tylko dlatego, że kwiat przepiękny ale dlatego, że kwitną pod koniec zimy.
Jestem gotowa żeby je mieć. :!: :D
Magdula141
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1138
Od: 7 mar 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moje Kamelie

Post »

Dorotko- Szarotka66 -trochę czasu minęło,a ja nie odpowiedziałam na Twoje zapytanie w sprawie ozdób w doniczkach z kameliami.
Wstyd mi za to niedopatrzenie i najmocniej przepraszam.Dorotko te ozdoby córka kupiła mi w Brico bo wie,że ja takie bzdety bardzo lubię :D

Elizabetka - Elżuniu w ubiegłym roku skróciłam bardzo radykalnie pędy kameliom.Chciałam żeby nie były takie wysokie.A one zastrajkowały i nie zawiązały pąków. Ciągle człowiek się czegoś uczy.Są pąki na jednej kamelii chyba Bonomiana ,kwitnie różowo a pąki ma białe :D Jej nie podcinałam.
Potrzeba chyba jeszcze ze 2 tygodnie żeby kwiaty się rozwinęły.

Pozdrawiam świątecznie :wit ;:3 ;:3 ;:3
Pozdrawiam Wanda
Moje wątki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”