Gdzie kupic sadzonki slliwy ałyczy?

Drzewa owocowe
Awatar użytkownika
Marian R
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 45
Od: 30 lip 2007, o 16:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Myślę, że coś by z tego wyszło - ale nigdy nie próbowałem. Do tego celu preferuję jednak śliwki węgierki :D
Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani nie ma prawa do przyszłości. /J.Piłsudski/
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Bimber można zrobić niemal ze wszystkiego, nawet z kłączy perzu, ale nasze forum raczej nie popiera takich tematów :lol:

Zajrzyj na forum winiarzy, tam dowiesz się więcej.
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Marian R
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 45
Od: 30 lip 2007, o 16:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Jak tu o czymś takim nie pisać jak Ty nawet swoim nickiem forumowiczów podjudzasz do sprośnych myśli :?: :twisted: a przecież jak ktoś ma kaca to tylko o tym myśli :!: :!: :D
Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani nie ma prawa do przyszłości. /J.Piłsudski/
Awatar użytkownika
Lorrie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3732
Od: 5 maja 2009, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post »

Ha ha ha- dobre! Zapleść nie zapletłam, ale posadziłam moją Ałyczę dość gęsto: co 20 cm w 2 rzędach. Sciana gęsta sie robi ... :)
Adams81
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 3 wrz 2009, o 14:13

Post »

Najtaniej na allegro, przy większych ilościach można negocjować cenę http://www.allegro.pl/xxx_alycza_sliwa_wisniowa_zywoplot_0_30zlszt.html


Nie podajemy odnośników do aukcji internetowych.
Proszę zapoznać się z naszym regulaminem. Nalewka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drzewa i krzewy OWOCOWE”