Byliny ekspansywne

Rośliny wieloletnie, trawy, paprocie, lawenda, chryzantemy, piwonie, ...
zorza
50p
50p
Posty: 96
Od: 30 wrz 2008, o 12:31
Lokalizacja: lubelskie ,Chełm

Post »

krokusikow juz przekwitły i rosna w cebulki , mozesz kupic pózniej cebulki i dopiero w przyszłym roku sie nimi cieszyc ,
stokrotki, bratki beda wysiewac sie same ,bratki i stare krzaczki na drugi rok beda kwitnac
sylvia_vv
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 19 sty 2009, o 12:41

Post »

Przyroda w naturalny sposob przyhamowala mnie przed popadnieciem w szalenstwo i zmogla mnie choroba, juz drugi dzien nie moge nic robic w ogrodkach, choc sercem jestem caly czas przy roslinkach...A propos chgoroby, od rozbijania calymi tygodniami tej gliniastej ziemi wybilam sobie chyba palcec czy cos...od dluzszego juz czasu nie moge zginac jednego palca prawej reki, jakas chrzastka mi przeskakuje i boli jak nie wiem- mieliscie tez kiedys cos takiego? Przejdzie to wkrotce? Bo w takim stanie nie wiem czy powinnam dalej nadwyrezac reke.

Zorza, przepraszam, ale nie do konca zrozumialam Twoj post, co to znaczy, ze same sie wysiewaja i zawkitna za rok?
Pozdrawiam
Swagman
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 893
Od: 11 sty 2009, o 23:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ponidzie

Post »

krokusiki mają w ziemi cebulki -roślinka kwitnie wiosną potem jeszcze przez pewien okres czasu żyją liście które żywią cebulkę a latem i one uschną i roślinki wyjdą na powierzchnie dopiero następnej wiosny co do wysiewania się to i owszem ale to dość długo trwa bo od wykiełkowania do zakwitnięcia potrzeba chyba minimum 4 lat :idea: :wink: poza tym żeby one powschodziły ziemia musi być odsłonięta i nie powinno raczej nic na niej rosnąć . Cebulki krokusów, tulipanów,narcyzów,hiacyntów kupujemy i sadzimy jesienią :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „BYLINY, trawy, zioła”