Liliowce -Hemerocallis cz.I

Rośliny wieloletnie, trawy, paprocie, lawenda, chryzantemy, piwonie, ...
Zablokowany
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Liliowce -Hemerocallis cz.I

Post »

liliowiec
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 1 sie 2006, o 11:03
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

www.liliowce.com

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

A gdzie to dają takie cuda ?
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Człowieku nie będą mogła spać dzisiaj.
Jak ja uwielbiam liliowce :D
Twoje są przepiękne,
może przy okazji podasz jeszcze nazwy :D :D :D
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

Kupiłam kłącze podobnego liliowca z takimi falbaneczkami,nazywa sie Arctic.
Ciekawe czy mam szanse zobaczyć kwiat w tym sezonie????
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Goniu w zeszłym roku kupiłam 2 liliowce ale mi nie zakwitły ,posadziłam je na słońcu i może ta susza im zaszkodziła :roll:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
bobi
500p
500p
Posty: 768
Od: 12 maja 2006, o 09:00
Lokalizacja: Poznań

Post »

Uwielbiam liliowce ;:1 mam ich u siebie trochę (kilka, których odmian nie znam, a także "Double dream" - pełny, brzoskwiniowy; "Longfilds anwar" - ciemnorózowy z białym paseczkiem) i nawet wczoraj kupiłam trzy ... bordowy, koralowy i żółty "Stella D'Oro. Sadziłam je o dziewiątej wieczorem :roll: :lol:
Liliowce lubią słońce :D , aby bujnie kwitnąć powinny przebywać w słońcu około 6 godzin/24h. Liliowce lubią też dużo wody i żarełka ... może tego zabrakło Twoim roślinkom Lady-r :?: :?
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

bobi pisze:Uwielbiam liliowce ;:1 mam ich u siebie trochę (kilka, których odmian nie znam, a także "Double dream" - pełny, brzoskwiniowy; "Longfilds anwar" - ciemnorózowy z białym paseczkiem) i nawet wczoraj kupiłam trzy ... bordowy, koralowy i żółty "Stella D'Oro. Sadziłam je o dziewiątej wieczorem :roll: :lol:
Liliowce lubią słońce :D , aby bujnie kwitnąć powinny przebywać w słońcu około 6 godzin/24h. Liliowce lubią też dużo wody i żarełka ... może tego zabrakło Twoim roślinkom Lady-r :?: :?
Moje nowe nabytki rosną na razie w doniczkach ale posadzę je do ogródka w wystawie południowej do innych liliowców(już wychylają nosy z ziemi :D ).
Od kiedy można zasilać takie świeżo posadzone liliowce ?
Bobi ja kupiłam Double YE(pełny, kremowy),masz może zdjęcie ze swojego ogródka tego liliowca,chetnie bym zobaczyła jak faktycznie wygląda.
Awatar użytkownika
silya
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 15 lis 2006, o 14:33
Lokalizacja: Łódź

Post »

Ja uwielbiam liliowce, zniosną prawie wszystko. U mnie w ogrodzie rośnie kępa, którą pamięta chyba jeszcze kilku poprzednich właścicieli działki a jak latem zakwitnie nikt koło niej nie przejdzie obojętnie. Piękne kwiaty w tym roku już nabyłam kilka innych odmian i czekam tylko na możliwość ich zasadzenia. :)

Poprawiono "literówki".
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Ja swoje nowości sadzę w doniczki bo w torebkach robią się wybiegnięte.Bobi żarełka im nie dawałam ale były posadzone w świeżą ,żyzną ziemię już chyba miały za dużo słońca ,a za mało wody :lol:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
bobi
500p
500p
Posty: 768
Od: 12 maja 2006, o 09:00
Lokalizacja: Poznań

Post »

goni@k pisze: Bobi ja kupiłam Double YE(pełny, kremowy),masz może zdjęcie ze swojego ogródka tego liliowca,chetnie bym zobaczyła jak faktycznie wygląda.
Zdjęć mojego Double dream nie mam, miał dwa kwiatki 8), a wygląda tak ... foto pochodzi ze strony internetowego sklepu, w którym, zeszłego roku go kupiłam :)

Obrazek
basa gabriela

Post »

No to Bobi wychodzi że zaopatrujemy sie w tym samym miejscu i na dodatek kupujemy to samo :D ciekawe czy tym razem roślinki będa się zgadzały z tym co na zdjeciu już nie mogę się doczekać
Awatar użytkownika
bobi
500p
500p
Posty: 768
Od: 12 maja 2006, o 09:00
Lokalizacja: Poznań

Post »

basa gabriela pisze:No to Bobi wychodzi że zaopatrujemy sie w tym samym miejscu i na dodatek kupujemy to samo :D ciekawe czy tym razem roślinki będa się zgadzały z tym co na zdjeciu już nie mogę się doczekać
Kupuję w tym e-sklepie już trzeci sezon i tylko raz pokićkali coś z kolorami tulipanów, a że i tak były ładne, to puściłam w niepamięć 8) :lol: ... wiosną wszystko co kolorowe cieszy :D

Miłe Panie, zajrzyjcie do Ich sklepu (tzn. www.krokusy - mają i lilie, i liliowce, i hosty :)
Zablokowany

Wróć do „BYLINY, trawy, zioła”