Galeria.Dalie Stanisława cz.4

Tulipany, krokusy, narcyzy, lilie, dalie, begonie, irysy, kanny, bratki, maciejki, ...
Zablokowany
kluska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 830
Od: 3 sty 2008, o 11:26
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Re: Galeria.Dalie Stanisława cz.4

Post »

Też jestem pełna podziwu. Ja nie radzę sobie z ogródkiem... Skąd siły???
kluska - "ogrodnik" od czerwca 2006
Awatar użytkownika
man211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1656
Od: 16 paź 2007, o 08:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Czyżowice (Górny Śląsk) k.Wodzisławia Śląskiego

Re: Galeria.Dalie Stanisława cz.4

Post »

Nie sposób przeglądać fotki Z uśmiechniętym Staszkiem i nie pomachać :wit
Pozdrawiam serdecznie Cię Staszku , bardzo do twarzy Ci w otoczeniu Twoich ukochanych dalii :D
Robisz to chyba co lubisz najbardziej na świecie . Kubuś Puchatek powiedziałby że najbardziej lubi miodek :;230
Awatar użytkownika
BarbaraR
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3239
Od: 30 lis 2011, o 12:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Galeria.Dalie Stanisława cz.4

Post »

Wiadomo - Stanisław to prawdziwy daliowy pasjonat - ot, cała prawda... Uwielbia dalie i z tego uwielbienia czerpie siły do ich uprawy. Naprawdę to ciężka i żmudna praca, w której nie ma przerw. Nawet zimą. Wypracowany przez lata schemat działania pozwala mu to wszystko ogarnąć ;:180 ;:63 Nie bywam u Stanisława za często, ale dużo i często rozmawiamy... Podziwiam wciąż jego nieustępliwość, systematyczną pracę, ale i starania o nowości, co wcale nie jest łatwe. Wiem też jak przykre są wszelkie pretensje i utyskiwania niezadowolonych miłośników dalii, którzy wymagają obsługi na tip-top...
A Stanisław to jednoosobowa firma i człowiek-instytucja... od czasu do czasu pomaga mu syn, ale tylko w najbardziej newralgicznych momentach.
Stanisławie, życzymy Ci jak najwięcej zdrowia i sił, bo myślę, że długo nie znajdzie się taki drugi pasjonat...
I melduję, że właśnie dziś zakończyłam wysadzanie. A Ty widzę, że zacząłeś wysadzać już sadzonki...
No i skądś wzięły się nowe, piękne inspekty...
Tomku, dzięki za relację z "pola walki". Trochę Wam zazdroszczę, że mogliście tam być i poprzebierać w sadzonkach - z pewnością znaleźliście różne cudowności - mamy nadzieję na mnóstwo pięknych zdjęć w sezonie... :)
Pozdrawiam
Barbara
Awatar użytkownika
LadyK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1275
Od: 11 wrz 2015, o 14:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Galeria.Dalie Stanisława cz.4

Post »

Ja podziwiam tym bardziej, że umiem sobie wyobrazić ten ogrom pracy, to zmęczenie i ból mięśni, pęcherze. Mieliśmy kilka hektarów pola a tam buraki, truskawki, tytoń, itp. i prawie wszystko robiło się ręcznie, motyką, widłami itp słońce czy deszcz, dzien powszedni po szkole i niektóre rzeczy i w niedziele, całe wakacje a zimą składanie tytoniu listek po listku na kolanie.
Z Panem Stanisławem to taka różnica, że on tego wszystkiego nie robi z przymusu a z pasją i milością i to z pewnością daje mu napęd do tak ciężkiej pracy, i mam nadzieję, że także satysfakcję z tego, że jego piękne kwiatuszki znajdują tyle nowych domków ku radości nowych właścicieli. Wtedy jest poczucie sensu tego co się robi. Panie Stanisławie oby Pan jeszcze miał długo siły by zajmować się całym tym "majdanem" tego Panu życzę. ;:167
Ja już nie mogę się doczekać kiedy dalie zakwitną, na razie paliki większe od krzaczków ale czas biegnie tak szybko...
Pozdrawiam Katarzyna
"Kobieta ma zawsze coś do zrobienia w domu, głupia w nocy śpi, to się jej nazbiera"
katj
50p
50p
Posty: 76
Od: 6 cze 2012, o 15:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Konina

Re: Galeria.Dalie Stanisława cz.4

Post »

LadyK pięknie powiedziane... Tylko pasja i miłość do tego co się robi daje takie efekty. Ja też czekam z niecierpliwością kwitnień dalii od Pana Stanisława :D
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Galeria.Dalie Stanisława cz.4

Post »

Ja też podziwiam (i po cichu zazdroszczę) te piękne inspekty! Moje daliowe marzenie ;:204


Cz.5 jest tutaj.
Zablokowany

Wróć do „Rośliny CEBULOWE i jednoroczne”