Kaktusiada 2015

Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Kaktusiada 2015

Post »

Dostałam wiadomość Pora rozpocząć odliczanie :tan Ja tradycyjnie już zjawiam się w sobotę rano i kończę imprezę w niedzielę, kiedy to odwiezimy już wszystkie zaplanowane kolekcje ;:173


ODDZIAŁ ŚLĄSKI PTMK




XVI Wiosenne Spotkanie Miłośników Kaktusów
Ustroń - Jaszowiec 2015

Tegoroczne ogólnopolskie XVI Spotkanie Miłośników Kaktusów odbędzie się w położonej u podnóża gór Beskidu Śląskiego Czantorii i Równicy miejscowości Ustroń - Jaszowiec w dniach od 1 do 3 maja 2015 r. Do dyspozycji Państwa będzie Dom Wczasowy "GLOBUS" zlokalizowany w Ustroniu ? Jaszowiec (43-453) przy ul. Turystycznej 6, tel. +48 33 854 25 36, fax +48 33 854 50 15, mail: globus_sylwia@op.pl. Dolina Jaszowca jest jednym z najpiękniejszych miejsc Beskidu Śląskiego, z krystalicznie czystym powietrzem i przepięknymi widokami.
Zgodnie ze zwyczajem spotkamy się w piątek po południu. O godz. 1700 przewidujemy grilla na zewnątrz obiektu. W przypadku złej pogody będzie kolacja grillowa w Hotelu.
W sobotę wysłuchamy kilku prelekcji w sali konferencyjnej z klimatyzacją, a na zakończenie będziemy się bawić i wymieniać opowieści przy uroczystej kolacji. Zapewniamy bufet kawowy podczas sobotnich prelekcji. W niedzielę będzie można odwiedzić kolekcje kaktusowe w Polsce i w Czechach. Pełny wykaz prelekcji oraz odwiedzin ukaże się w kwietniu.
Dopuszcza się konsumpcję wszelkich napoi nabytych we własnym zakresie. Jednakże w kawiarni będzie możliwość zakupu - woda mineralna, napoje gazowane, soki, kawa, herbata, piwo.
W trakcie spotkania będzie zorganizowana giełda kaktusów, sukulentów, literatury i gadżetów, która odbędzie się w holu Hotelu przy sali konferencyjnej. Zapraszamy wszystkich uczestników do przywiezienia swoich roślin.
Koszt pełnego uczestnictwa ? 230,00 zł. W cenie otrzymujecie Państwo dwa noclegi i pięć posiłków (od piątkowej kolacji do niedzielnego śniadania). W załączeniu przedstawiono cennik D.W. GLOBUS w Ustroniu, dla tych którzy chcą skorzystać z wybranych noclegów lub posiłków. Można oczywiście spędzić w ośrodku kolejną noc (następne) lub przyjechać wcześniej. W takim przypadku proszę uzgodnić to z recepcją Hotelu. W ramach pobytu jest możliwość skorzystania z basenu z hydromasażem bez ponoszenia dodatkowych opłat. Ponadto odpłatnie istnieje możliwość skorzystania z sauny suchej i szerokiej gamy masaży i zabiegów.
Dla dzieci do lat 3 pobyt gratis. Dzieci w wieku od 3 do 14 lat pobyt 160 zł. Powyżej 14 lat ? odpłatność pełna.
Zgłoszenia uczestnictwa proszę wysyłać na adres internetowy:
Andrzej Wandzik:
andrzej.wandzik@atwdb.pl
lub telefonicznie:
tel. +48 601 407 806

Zgłoszenia należy przysyłać do 29 marca 2015 r. Po tym terminie też będziemy przyjmować zgłoszenia ale nie gwarantujemy miejsca w Hotelu.

Ze względu na konieczność przedpłaty opłaty (w kwocie 226,00 zł lub 160,00 zł od osoby) prosimy wpłacać do 29 marca 2015 roku na konto podane poniżej oraz przesłać informacje o wpłacie:
09 1240 1369 1111 0000 2424 7009
Andrzej Wandzik
ul. Mieszka I nr 4
41-709 Ruda Śląska
tytuł wpłaty ?KAKTUSIADA 2015?

Osoby, które chcą skorzystać tylko z wyżywienia bez noclegu proszone są o powiadomienie organizatorów (musimy zamówić ilość posiłków) w terminie do 24 kwietnia 2015 r. ? opłata na miejscu.
Serdecznie zapraszamy również wszystkich niezrzeszonych miłośników kaktusów do udziału w naszym spotkaniu. Uczestnicy nie będący członkami PTMK mogą potraktować naszą imprezę jako okazję do spotkania się z kolegami internetowymi, wysłuchania ciekawych prelekcji, dokonania zakupów, poznania form pracy Towarzystwa i poznania jego członków.
Wykaz prelegentów i tematy spotkań podamy po uzyskaniu potwierdzenia osób zaproszonych.
Awatar użytkownika
blabla
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7369
Od: 6 sie 2007, o 06:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kaktusiada 2015

Post »

Ja się już zdążyłem zapisać. Wygląda na to, że będę miał prelekcję. Oczywiście o lobiwkach.
Pozdrowienia, Tomek
Mój wątek
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Kaktusiada 2015

Post »

Super, super Twoje prelekcje są zawsze bardzo, bardzo ciekawe i najważniejsze, że po polsku ;:306 więc jakby nie liczyć to już tylko, albo jeszcze 50 dni ;:65
Andrzey
200p
200p
Posty: 247
Od: 11 kwie 2013, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kaktusiada 2015

Post »

Kolega Andrzej Wandzik przesłał dodatkową ważną informację :!: :!: :!:

Podany numer konta (w powyżej zamieszczonym poście) do wpłat jest niewłaściwy.
Najlepiej dzwonić do niego i pytać !!!!
Andrzej
Awatar użytkownika
Marek L
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 980
Od: 5 maja 2012, o 22:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Włodawa

Re: Kaktusiada 2015

Post »

Jakoś cicho w tym wątku
Ja oczywiście zamiaruję wziąć udział w kaktusiadzie .....tylko zastanawiam się nad zabieraniem nalewek ...hmmm
tylko trzy osoby z forum jadą .....
może nie warto butelkami samochodu obciażać ;:306
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Kaktusiada 2015

Post »

Marku jak nie jak tak ;:oj przynajmniej nie będzie to towar deficytowy ;:136 a ekipa dopiero się zbiera ;:65
Awatar użytkownika
annaoj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2912
Od: 3 sie 2012, o 21:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Kaktusiada 2015

Post »

Mnie też te nalewki kuszą, więc kombinuję, żeby chociaż na jeden dzień jechać. Sie zobaczy... :roll:
Ewentualnie jeśli przez Katowice pojedziecie to z jakąś nalewką można by do koleżanki po drodze wpaść. ;:306
Oczywiście w piątek, bo w niedzielę to już w butelkach będzie pusto... :wink: ;:306 (no i mogę jeszcze z Komunii nie wrócić)
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Kaktusiada 2015

Post »

Asia ja wierzę w Ciebie ;:138
Awatar użytkownika
banditoo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3054
Od: 23 lis 2008, o 01:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kaktusiada 2015

Post »

pojechało by się, ale skąd kasę brać żeby wszystko obskoczyć w sezonie, dvur, kaktusiade, zwiedzanie czeskich kolekcji i Chrudim. Szczególnie te nalewki są kuszące. Żeby tak czlowiek nie musiał wybierać. Swoją drogą to takie imprezki powinny być bliżej Wrocławia
Awatar użytkownika
blabla
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7369
Od: 6 sie 2007, o 06:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kaktusiada 2015

Post »

Bez przesady z tym Wrocławiem. Ja to się muszę doczłapać aż z Gdańska.
Pozdrowienia, Tomek
Mój wątek
Awatar użytkownika
Marek L
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 980
Od: 5 maja 2012, o 22:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Włodawa

Re: Kaktusiada 2015

Post »

annaoj pisze:Mnie też te nalewki kuszą, więc kombinuję, żeby chociaż na jeden dzień jechać. Sie zobaczy... :roll:
z Katowic ....to nawet bym rowerem dojechał .....szczególnie że droga powrotna będzie z górki ;:306
annaoj pisze:Ewentualnie jeśli przez Katowice pojedziecie to z jakąś nalewką można by do koleżanki po drodze wpaść. ;:306
lepiej nie zapraszaj .... jak taka banda prosto z lasu zrobi napad to później nawet teleexpres będzie opowiadał ;:306
banditoo pisze:pojechało by się, ale skąd kasę brać żeby wszystko obskoczyć w sezonie, dvur, kaktusiade, zwiedzanie czeskich kolekcji i Chrudim.
oj .... teraz reklamują te pożyczki co oddawać nie trzeba .....tylko brać
banditoo pisze: Swoją drogą to takie imprezki powinny być bliżej Wrocławia
a może bliżej Lublina ??? ;:306

swoją droga się dziwuję że tak mało osób się wybiera ;:222
tylu młodych na forum a nikt nie zgłasza chęci uczestnictwa.....
Przecież to imprezka ogólnodostępna

Jak piszą ......wątek bez fotek to tak jak lizak bez patyka
więc wrzucam kilka fotek z ubiegłorocznego objazdu kolekcji..... fotki robione z biodra ...więc się nie dziwować jakością

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
chromat
1000p
1000p
Posty: 1317
Od: 29 gru 2010, o 15:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kaktusiada 2015

Post »

Ja niestety nie pojadę, jak co roku, tradycyjnie pracuje na ZUS i dropsy na starość, u mnie to finał sezonu, jak by to było w zimie najlepiej w styczniu ;:306
Pozdrawiam Krzysiek
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: Kaktusiada 2015

Post »

banditoo pisze: Swoją drogą to takie imprezki powinny być bliżej Wrocławia
Ja jestem za!! I nawet nie przeciw ;:173

Marek L pisze:swoją droga się dziwuję że tak mało osób się wybiera ;:222
tylu młodych na forum a nikt nie zgłasza chęci uczestnictwa.....
Przecież to imprezka ogólnodostępna
Chęci to akurat sa, tylko okoliczności się sprzeciwiają :wink:


a czy z Wrocławia ktoś się w ogóle wybiera?
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KAKTUSY i inne sukulenty”