Kaktusiada 2013

Awatar użytkownika
mCm86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1596
Od: 26 mar 2012, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

Piotr ale dałeś tym kiermaszem po oczach :D Kurde... Oglądając takie zdjęcia to po samych odczuciach od patrzenia wiadomo, że "choroba kaktusowa" totalnie zeżarła mnie od środka. Tak mieć hektary miejsca zagospodarowanego przez szklarnie pełne kaktusów :lol: Super widoki. To na prawdę musi robić wrażenie na żywo. Mam nadzieję, że w sobotę doświadczę chociaż 10% widoków jakie mieliście na Kaktusiadzie :)

Jak ktoś ma jeszcze jakieś zdjęcia to niech wrzuca. Nawet rozmazane mogą być :D
Moja kolekcja cz. I cz. II
Pozdrawiam
Mateusz (dawniej Abaddon)
Awatar użytkownika
Artur89
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5125
Od: 8 lis 2009, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

Mateusz, w tą sobotę jakiś event kaktusowy się szykuje?
Kaktusy: cz.1, cz.2, cz.3, cz.4
Dział Ofert
Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
Rejden
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2761
Od: 22 sie 2012, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Będzin, Zagłębie Dąbrowskie

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mCm86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1596
Od: 26 mar 2012, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

Artur89 pisze:Mateusz, w tą sobotę jakiś event kaktusowy się szykuje?
W Częstochowie odbywać się będą Targi Ogrodnicze i Wystawa Kwiatów, na której w zeszłym roku spotkałem częstochowskiego kaktusiarza Wiktora Moroza :) Gość rok temu na targach miał tego trochę, więc mam nadzieję w coś się zaopatrzyć :) Gdybym go spotkał to chyba umówię się z nim na wizytę w szklarni i jeśli mi pozwoli porobię trochę zdjęć, którymi na pewno podzielę się na forum :)
Moja kolekcja cz. I cz. II
Pozdrawiam
Mateusz (dawniej Abaddon)
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

ROBERTOBORO pisze:
nyskadu pisze:No nie wiem, troszkę daleko minimum 4 godzinki w jedną i tyle samo powrót, a to już za 2 tygodnie :roll: chyba szybciej wybiorę się we wrześniu. Na następny tydzień mamy spotkanie w Palmiarnii, później wystawa również w Palmiarnii. Wszędzie chcialoby się być, ale siła wyższa czasem nie pozwala :evil:
chyba z tymi 4 godzinami to przesadzasz. To ja z Łodzi do granicy jadę 4 i póżniej z godzinę na Dvur a po drodze jeszcze Duben i tam ze 2 godziny
Nic a nic ;:185
jedna trasa 346 km, druga 303 ( 3.58 min) i trzecia 386 km do tego trzeba doliczyć, że częściowo pewnie nie ma asfaltu to 5 godzin jak nic ;:306
Awatar użytkownika
nolina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6664
Od: 20 mar 2010, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

Mateusz no myślę ,że nie będziesz taki i nie zatrzymasz wszystkich zdjęć dla siebie ;:306
Awatar użytkownika
ROBERTOBORO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 13 lis 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stryków
Kontakt:

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

no to mamy prawie tyle samo bo ja 380 km
Awatar użytkownika
Artur89
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5125
Od: 8 lis 2009, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

abaddon1986 pisze:Gdybym go spotkał to chyba umówię się z nim na wizytę w szklarni i jeśli mi pozwoli porobię trochę zdjęć, którymi na pewno podzielę się na forum :)
Trzymam kciuki. Tak zauważyłem, że w tym roku sporo ludzi jest w rozjazdach lub planuje takowe. Trzeba będzie zebrać wszystkie zdjęcia w wypadów i założyć odrębny wątek z podróżami :lol:
Agnieszka, co to za wymówki, szybko zleci te 4-5h :) Ja mam chyba najdłuższą drogę bo aż 104 km :twisted: :lol:
Kaktusy: cz.1, cz.2, cz.3, cz.4
Dział Ofert
Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
ROBERTOBORO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 13 lis 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stryków
Kontakt:

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

ha ha ha :twisted:
Awatar użytkownika
blabla
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7369
Od: 6 sie 2007, o 06:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

Artur89 pisze:Tak zauważyłem, że w tym roku sporo ludzi jest w rozjazdach lub planuje takowe. Trzeba będzie zebrać wszystkie zdjęcia w wypadów i założyć odrębny wątek z podróżami :lol:
To mogłoby stać się nudne. U siebie na dysku mam ponad 7000 takich fotek zrobionych od 2005 roku w czasie wielu kaktusowych wyjazdów do różnych kolekcji. Ostatnio przestałem zabierać ze sobą aparat, by nie zapychać dalej miejsca na HD.
Pozdrowienia, Tomek
Mój wątek
Awatar użytkownika
Artur89
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5125
Od: 8 lis 2009, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

No coś ty - szczególnie dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą się osobiście wybrać od danych kolekcji taki wątek będzie godnym uwagi, szczególnie jeśli ich ulubione rośliny tj. rodzaje będą na zdjęciach :) ...ale to tylko propozycja.
Kaktusy: cz.1, cz.2, cz.3, cz.4
Dział Ofert
Pozdrawiam, Artur
Awatar użytkownika
mCm86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1596
Od: 26 mar 2012, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

blabla pisze:
Artur89 pisze:Tak zauważyłem, że w tym roku sporo ludzi jest w rozjazdach lub planuje takowe. Trzeba będzie zebrać wszystkie zdjęcia w wypadów i założyć odrębny wątek z podróżami :lol:
To mogłoby stać się nudne. U siebie na dysku mam ponad 7000 takich fotek zrobionych od 2005 roku w czasie wielu kaktusowych wyjazdów do różnych kolekcji. Ostatnio przestałem zabierać ze sobą aparat, by nie zapychać dalej miejsca na HD.
To może być nudne ale dla ludzi, którzy są ciągle w rozjazdach i mają non-stop takie widoki :) Ci, którzy nie mają możliwości, a lubią sobie pooglądać takie fotki na pewno chętnie by odwiedzali wątek podróżniczy :) Jedna wada tego pomysłu to to, że czasami takie widoki mocno wykręcają z zazdrości i niezaspokojonej chęci odbycia takowego wyjazdu :)
Moja kolekcja cz. I cz. II
Pozdrawiam
Mateusz (dawniej Abaddon)
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: KAKTUSIADA 2013

Post »

Zgadzam się z Tym o czym napisał Mateusz ;:108 dla nas śmiertelników, każda taka relacja jest ucztą dla oczu ;:224
ODPOWIEDZ

Wróć do „KAKTUSY i inne sukulenty”