PTMK KRAKÓW

ODPOWIEDZ
D-avi-D
500p
500p
Posty: 950
Od: 18 cze 2012, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

PTMK KRAKÓW

Post »

PTMK KRAKÓW

Istnieje szansa na założenie oddziału PTMK w Krakowie, w porozumieniu z pomysłodawczynią wrzucam jej post z facebooka:
Piszę ten post w porozumieniu z Grzegorz Goldmann. Kochani, jest szansa na założenie krakowskiego oddziału PTMK. Potrzebujemy 10 zdecydowanych osób na początek. Jest to minimalna ilość osób potrzebna do założenia związku. Podjęłam się organizacji tego wszystkiego a Grzegorz obiecał pomoc. Wydaje mi się,że w Krakowie i bliskich okolicach jest sporo pasjonatów i taki oddział jest tu potrzebny. Napiszcie co o tym myślicie i czy byli by chętni
Na chwilę obecną jest już 5 chętnych osób. Jeśli ktoś jest z Krakowa lub okolic to zachęcam :)
Awatar użytkownika
gerranium
200p
200p
Posty: 260
Od: 27 mar 2019, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: PTMK KRAKÓW

Post »

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać członkiem PTMK?
Pozdrawiam
G.
D-avi-D
500p
500p
Posty: 950
Od: 18 cze 2012, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: PTMK KRAKÓW

Post »

Wystarczy być pasjonatem kaktusów :)
Awatar użytkownika
blabla
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7369
Od: 6 sie 2007, o 06:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PTMK KRAKÓW

Post »

Oprócz chęci uczestnictwa w życiu Towarzystwa chyba jedyną mniej fajną sprawą związaną z członkostwem jest konieczność opłaty składki, która w zależności od oddziału waha się w przedziale 40-70zł i zależy od kosztów jakie konkretny oddział ponosi w związku ze swoim istnieniem (np. koszt wynajęcia sali itp.). W składkę jest wliczone czasopismo Świat Kaktusów ukazujący się w ilości 2 zeszytów rocznie.
Oczywiście zawsze są mile widziani członkowie aktywni, którzy chętnie pomogą we wszystkich sprawach organizacyjnych oraz doświadczeni kaktusiarze, którzy podzielą się swoją wiedzą z mniej zaawansowanymi adeptami kaktusowego hobby np. przygotowując ciekawe prelekcje.
Nie mniej statutowym celem istnienia PTMK jest popularyzacja kaktusowego hobby więc wszystkie osoby nie mające doświadczenia w uprawie kaktusów a chcące poszerzyć swoją wiedzę, kontakty itp. oczywiście zawsze są witani z otwartymi rękami.
Pozdrowienia, Tomek
Mój wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „KAKTUSY i inne sukulenty”