Kupowanie storczyków przez internet..?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Emila707
500p
500p
Posty: 666
Od: 2 sie 2013, o 14:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Lubelskie!)

Kupowanie storczyków przez internet..?

Post »

Nie wiem czy jest taki temat już na forum, ale bardzo mnie ciekawi co o tym myślicie? Czy kupowanie przez internet storczyka, jest bezpieczne dla kwiatka? Czy może jednak podarować sobie zakup? A może ktoś już miał z tym do czynienia i zna taką dobrą sprawdzoną stronkę? Znalazłam pewną stronkę internetową z dużą gamą storczyków "www.orchidgarden.pl" :wink:
Z jednym się jeszcze nie uporałam, a już kupiłabym następnego..ha, ha, ha! Oczywiście na razie wstrzymam się z tą decyzją.
"Rośliny to zdrowe uzależnienie, nie choroba.."
Pozdrawiam ;:196 , Emila ?
zmanka
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 5 sie 2013, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: kupowanie storczyków przez internet..?

Post »

Ja zaszalałam i kupiłam kilka .... chyba 9 sztuk. Maleńkie do hodowania, trochę większe przed kwitnięciem i już kwitnące 4 sztuki. Przywiózł kurier w długim, super zabezpieczonym pudle. Naprawdę, zapakowane jak "na wojnę". Świetnie przetrzymały podróż, zobaczymy jak będzie dalej ... u mnie są trzy tygodnie i wydaje mi się, że wszystko OK. O ile mi się uda :roll: to wstawię zdjęcie tych kwitnących
http://www.fotosik.pl/u/zmanka
Awatar użytkownika
Emila707
500p
500p
Posty: 666
Od: 2 sie 2013, o 14:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Lubelskie!)

Re: kupowanie storczyków przez internet..?

Post »

Zmanka jeżeli to nie tajemnica gdzie kupiłaś te storczyki? Może i ja sobie sprawię do kompletu..?
One są przepiękne i życzę Ci by takie były zawsze! A młode szybko ci urosły i zakwitły!
Tak wygląda mój :wink:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8b ... b7e3e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab0 ... 788f0.html
Kupiłam go w sklepie w Lublinie, jak byłam na zakupach z siostrą i szwagrem :D
"Rośliny to zdrowe uzależnienie, nie choroba.."
Pozdrawiam ;:196 , Emila ?
zmanka
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 5 sie 2013, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: kupowanie storczyków przez internet..?

Post »

...wylicytowałam na allegro ;:138 - groszowe sprawy bo ok. 10 zł za sztukę a te jeszcze niekwitnące 2-3 zł. do tego naprawdę super zabezpieczona przesyłka kurierska. Mieszkam dość daleko od centrów handlowych i dlatego "polowania" internetowe bardziej mi odpowiadają.
Awatar użytkownika
Emila707
500p
500p
Posty: 666
Od: 2 sie 2013, o 14:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Lubelskie!)

Re: kupowanie storczyków przez internet..?

Post »

Też szukałam na allegro i znalazłam parę sztuk ;p Żeby licytować trzeba być zalogowanym, a ja jeszcze nie jestem.. :oops:
"Rośliny to zdrowe uzależnienie, nie choroba.."
Pozdrawiam ;:196 , Emila ?
Awatar użytkownika
kamikami26
1000p
1000p
Posty: 2045
Od: 14 maja 2013, o 11:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: kupowanie storczyków przez internet..?

Post »

Emila ile Ty masz miejsca na parapetach ;:oj ;:oj ;:oj
Awatar użytkownika
valdessa_kane
500p
500p
Posty: 557
Od: 21 cze 2013, o 10:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ełk

Re: kupowanie storczyków przez internet..?

Post »

Emila707 pisze:Nie wiem czy jest taki temat już na forum, ale bardzo mnie ciekawi co o tym myślicie? Czy kupowanie przez internet storczyka, jest bezpieczne dla kwiatka? Czy może jednak podarować sobie zakup? A może ktoś już miał z tym do czynienia i zna taką dobrą sprawdzoną stronkę? Znalazłam pewną stronkę internetową z dużą gamą storczyków "www.orchidgarden.pl" :wink:
Mam za sobą pierwsze zakupy w tym sklepie i fakt, że zabezpieczone przyszły świetnie, ale niektóre listki nie były w takim stanie jak bym sobie życzyła, więc to jest wada zakupów u nich - tak do końca nie wiesz co dostaniesz. Nie zmienia to faktu, że jeszcze kiedyś zrobię u nich zakupy bo mają to czego nie mają inni.
Awatar użytkownika
Emila707
500p
500p
Posty: 666
Od: 2 sie 2013, o 14:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Lubelskie!)

Re: kupowanie storczyków przez internet..?

Post »

Kamikami26 na parapecie w jednym pokoju nie mam kwiatków, bo mam psotnego kotka ;:224 A i owszem w drugim miejsce się znajdzie na parapecie, i dwa na stojaku ;:333
No dobra na razie nie mam zamiaru kupować sobie kolejnych.. Choć urzekł mnie pewien niebieski okaz ;:109
valdessa_kane zgadzam się z tobą, dlatego ja nie kupuję żywych roślin przez internet. Szukałam szkółki ogrodniczej w necie i znalazłam taką pod Warszawą ;:87
"Rośliny to zdrowe uzależnienie, nie choroba.."
Pozdrawiam ;:196 , Emila ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ORCHIDARIUM. Storczyki”