Storczyki Wandy_23

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wanda_23
100p
100p
Posty: 143
Od: 9 mar 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Storczyki Wandy_23

Post »

No to i ja się pochwalę w końcu. Choć kolekcja w tej chwili uboga, bo kwitnące mam zaledwie dwa storczyki, a łącznie mam ich pięć, ale mam nadzieję, że się wkrótce rozrośnie :) Czekam z niecierpliwością, aż jeden z niekwitnących zakwitnie, ale to jeszcze trochę czasu, bo pęd ma dopiero około 10-12cm.

A oto moje kwitnące dwa storczyki (jednego właśnie dostałam):
pierwszy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

i drugi:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

i razem:
Obrazek

A tu jeszcze moje reanimowane fioletowe maleństwo, ale tu do kwiatów to czas w latach trzeba odliczać pewnie :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
wanda_23
100p
100p
Posty: 143
Od: 9 mar 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

To jeszcze dwa, bo się napatrzeć nie mogę, że z komórki fotki takie ładne mi wychodzą :)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr=)
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5060
Od: 24 maja 2008, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Łańcuta (Podkarpacie)

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

Witam na forum :wit
Zapowiada się cudnie czekam na inne fotki ;)
Spis tematów
Róbmy w życiu to co nas cieszy ;)
gejzerka

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

Witaj wśród nieodwracalnie zastorczykowanych :wit
Twoje storczyki mają śliczne buziaki ;:63 To reanimowane maleństwo z prześlicznymi korzonkami ani się nie obejrzysz, jak zakwitnie i wcale nie będzie trzeba upływu lat ;:113
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

Ale wejście :D
Piękne storczysie ;:108
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2805
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

Wando witaj na forum, pięknego storczyka dostałaś od męża. Biały też niczego sobie, Jeżli chodzi o tego reanimowanego to zgadzam się z Gejzerką, że ani się obejrzysz jak Ci zakwitnie. Skoro dotarłaś tu na forum to pewnie Twoja kolekcja w niedługim czasie się znacznie rozrośnie, jak większości z nas tu obecnych a my będziemy ja podziwiać. Gratuluję synka, który też kocha kwiaty, wnioskuję ze musi być wrażliwym dzieckiem.
Awatar użytkownika
wanda_23
100p
100p
Posty: 143
Od: 9 mar 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

O, dziękuję ślicznie za miłe powitanie.
Mam nadzieję, że macie rację, i że fioletowe (tak mi się zdaje ;:24 ) maleństwo zakwitnie szybciej niż myślę. A to chyba będzie największe szczęście, bo to mój zupełnie pierwszy storczyk, jakiś rok temu zakupiony przez mojego męża. Najpierw kwitł dość długo, potem kwiaty mu opadły, a potem korzenie zgniły, bo nie potrafiłam się nim zajmować odpowiednio. A później postanowiłam go reanimować i co z tego wyszło, widać na zdjęciach :)

W ogóle bardzo się cieszę, że taki przekrój wiekowy i różnorodność płciowa tu na forum występuje, bo mój mąż już mnie od staruszek wyzywa (a ja jeszcze przed 30-stką), że niby kwiatami to tylko babcie się opiekują. U niego w rodzinie nigdy nie było kwiatów, więc pewnie dlatego...

Dobra, to się rozpisałam :) Spadam pooglądać inne galerie, bo nie ukrywam, że od jakiegoś czasu sprawia mi to wielką radość:)
Awatar użytkownika
dudus327
500p
500p
Posty: 788
Od: 23 cze 2011, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

Wando, tak jak obiecałem, tak zjawiłem się u Ciebie ;:138 ;:138 Brawo !!! Piękne masz storczyki.
Reanimek ma piękne korzonki więc nawet się nie obejrzysz jak zakwitnie ;:138 ;:138

PS: Mąż wywiązał się z zadania znakomicie ;:138 ;:138 Storczyk przepiękny !!! Niech ci zdrowo rosną ;:31
Pozdrawiam - Piotr
Moje storczyki
Awatar użytkownika
wanda_23
100p
100p
Posty: 143
Od: 9 mar 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

Piotrze - dzięki za miłe słowa no i miejmy nadzieję, że za niedługi czas będę mogła się pochwalić kolejnymi fotkami :)
Awatar użytkownika
dudus327
500p
500p
Posty: 788
Od: 23 cze 2011, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

Nie ma za co ;:196
b]Wando[/b],coś mi się tak wydaje że niedługo to tu tez będziesz mogła się pochwalić nowym storczykiem :;230 :D :D
Pozdrawiam - Piotr
Moje storczyki
Awatar użytkownika
wanda_23
100p
100p
Posty: 143
Od: 9 mar 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

dudus327 pisze:Nie ma za co ;:196
b]Wando[/b],coś mi się tak wydaje że niedługo to tu też będziesz mogła się pochwalić nowym storczykiem :;230 :D :D

Hehehe, no mnie też się tak coś wydaje :)
Awatar użytkownika
dudus327
500p
500p
Posty: 788
Od: 23 cze 2011, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

Ale nie martw się to zupełnie normalne u ludzi z niewyleczalna chorobą storczykową ;:138 ( wiem bo też ją mam ;:224 )
Pozdrawiam - Piotr
Moje storczyki
Awatar użytkownika
wanda_23
100p
100p
Posty: 143
Od: 9 mar 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Wandy_23

Post »

Powiem Ci, że mąż miał do wyboru 3 storczyki. Pani miała mu powiedzieć, które ja wybrałam i miał wybór z trzech, ale tak naprawdę z dwóch, bo wiedziałam, że nakrapianego i tak by nie wybrał ;:14 Także miał do wyboru tego i takiego bardzo intensywnie fioletowego. I wybrał tego, ale przyznam, że mam ochotę kupić sobie tego drugiego również ;:26
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”