Wystawa storczyków w Warszawie- LUTY 2009

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kaisog1
500p
500p
Posty: 633
Od: 16 cze 2008, o 17:33
Lokalizacja: Warszawa

Post »

............i jak mogło mnie tam nie być ;:160


W marcu są jakieś wystawy storczykowe w Wawie lub okolicach? Bo wiem, że w Łodzi chyba ma być.......
Awatar użytkownika
orange30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1935
Od: 27 paź 2007, o 22:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zabrze

Post »

Och!!!!!!!! Jak mi się marzy ujrzeć w "realu" takiego kwitnącego Mini Marka ;:80 Ale może za kilka dni spełni się moje marzenie ;:113 ;:215
Dziewczyny serdeczne dzięki za fotki tych piękności ;:79
"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówki do życia" - Halina
Mój spis wątków
Moje robótki
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

śnieżka pisze:Karolina, dobrze, że wcięło trochę postów, bo dzięki temu mogłam te fotki obejrzeć. Wcześniej jakoś musiałam je przeoczyć. Fotki bardzo interesujące, a roślinki w ogóle super. Fajnie, że sporo sabotków uchwyciłaś. Dzięki za relację z wystawy.
ale Phalaenopsisów jest za mało. one są dla mnie najbardziej interesujące i zwracam uwagę przede wszystkim na nie. i na Vandowate.
Awatar użytkownika
Art
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3388
Od: 27 sie 2007, o 20:04
Lokalizacja: Gliwice

Post »

Karolino, jestem pod wrażeniem Twoich pięknych zdjęć :!:
Wspaniałe ujęcia, no i parę "perełeczek" wśród ogółu cudownych storczyków... Marzenie !
Awatar użytkownika
edyseja
200p
200p
Posty: 317
Od: 6 gru 2008, o 13:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

EWA K pisze:
...jescze taki maluszek -co to jest?
Obrazek
znalazłam zdjęcie podobnej rośliny, nosi nazwę Dtps. Joy Nancy Lady: http://www.bigleaforchids.com/coppermin ... 2&pos=1375

Obrazek
Edyta
x-k-a
200p
200p
Posty: 383
Od: 11 wrz 2008, o 16:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Storczykowa jak masz trochę czasu, a chcesz nauczyć się robić zdjęcia, to albo rób ich dużo, potem przeglądaj na kompie i patrz co było źle i co było dobrze, w internecie jest masa poradników czy tekstów o fotografii, dla początkujących szczególnie.
Phalaenopsisów nie fotografowałam za bardzo, bo tak na prawdę mamy ich na co dzień baaardzo dużo i nie trzeba iść na wystawę żeby je oglądnąć, a na tej wystawie był ogrom innych pięknych storczyków, których nie widuje się często.


Agatko śmiało pisz, postaram się odpowiadać na wszystkie pytania, ew. na priv mogę udostępnić swój numer GG, żeby się lepiej rozmawiało :)

Śnieżko bo ja zdjęcia z wystawy wrzuciłam tu bodajże we wtorek, bo troszkę pracą zawalona byłam, więc relacja troszkę spóźniona ;)
Sabotki obfotografowałam ze wszystkich stron :D Było ich całe mnóstwo, a niektóre były przeogromne, nie przypuszczałam, że mogą być aż tak duże. Poza tym, są baaardzo fajnym tematem do fotografowania ;:165

Art, dziękuję bardzo ;:180
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

Storczykowa jak masz trochę czasu, a chcesz nauczyć się robić zdjęcia, to albo rób ich dużo, potem przeglądaj na kompie i patrz co było źle i co było dobrze, w internecie jest masa poradników czy tekstów o fotografii, dla początkujących szczególnie.
Phalaenopsisów nie fotografowałam za bardzo, bo tak na prawdę mamy ich na co dzień baaardzo dużo i nie trzeba iść na wystawę żeby je oglądnąć, a na tej wystawie był ogrom innych pięknych storczyków, których nie widuje się często.
chcę umieć robić dobre zdjęcia, ale moim aparatem nie zrobię lepszych niż te, co robię. to zwykły aparat, nie przeznaczony do zdjęć roślin, więc zdj. nie są idealne, ale i tak dość wyraźne.

co do Phalaenopsisów, to moje ulubione, więc dla mnie są bardzo interesujące i zawsze jak widzę zdjęcia z wystaw to przede wszystkim oglądam zdj. Phalaenopsisów. jak jestem na wystawie to przede wszystkim zwracam uwagę na Phal. i Vandy. jak będę na wystawie, może porobię zdjęcia, ale pewnie będą to przede wszystkim Phalaenopsisy, Vandowate, a z innych te o dużych, pięknych kwiatach. maleństwa, które ledwo widać albo te o nieatrakcyjnych kwiatach nie będę focić.
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Post »

Ale cudeńka , nad cudeńkami ;:111 ;:111 ;:111 . Dziękuję bardzo , za mozliwość oglądnięcia :wink: :D . Toż to raj dla oczu :P .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
śnieżka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3059
Od: 2 wrz 2007, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post »

koralina pisze:[
Śnieżko bo ja zdjęcia z wystawy wrzuciłam tu bodajże we wtorek, bo troszkę pracą zawalona byłam, więc relacja troszkę spóźniona ;)
Sabotki obfotografowałam ze wszystkich stron :D Było ich całe mnóstwo, a niektóre były przeogromne, nie przypuszczałam, że mogą być aż tak duże. Poza tym, są baaardzo fajnym tematem do fotografowania ;:165

Art, dziękuję bardzo ;:180
A były sabotki też w sprzedaży? Jak były, to dobrze, że mnie tam nie było, bo chyba bym musiała ciężarówką do domu wracać, a R. to by chyba wyszła z siebie i stanęła obok. :D
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Post »

śnieżka pisze: A były sabotki też w sprzedaży? Jak były, to dobrze, że mnie tam nie było, bo chyba bym musiała ciężarówką do domu wracać, a R. to by chyba wyszła z siebie i stanęła obok. :D
;:191 ;:191 ;:191 :;230 ;:183 ;:198 ;:191 ;:190

Kurcze , zapomniałem , ze na wystawach można kupować , a nie tylko oglądać ;:183 :roll: . Kurczę , za daleko mam na wystawę jakąkolwiek :? , T. nieche jechać.. ze mną.. :roll: , chyba że jak M. przyjedzie ;:183 . Wtedy to z 10 szt . :lol: Już oznajmiłem mamie , że na wystawy jedzie sie żeby poszaleć :lol: . Ona mówi , że zobaczymy , jak sobie zasłuże po ciężkim roku szkolnym , bierzmowaniu i egzaminach :P .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
śnieżka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3059
Od: 2 wrz 2007, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post »

Atrur widzę, że masz ambitne plany zakupowe, więc musisz się dobrze sprężyć i sprawy szkolne pozałatwiać na ,SUPER' ;:215
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Post »

Oj przydało by się... ;:198 . Zobaczymy jeszcze , jak to będzie... :roll: . Bardzo chciałbym zaszaleć :lol: . Bo ostatnio prowadze bardzo stresujacy i męczący tryyb życia , którego mam serdecznie dosć :evil: .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
orange30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1935
Od: 27 paź 2007, o 22:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zabrze

Post »

Artur chłopie zwolnij tempo, nie warto się spieszyć, przecież życie samo ucieka :) Mama wróci to z pewnością doceni Twoje osiągnięcia (czego Ci ogromnie życzę) i zaszalejesz w kwiaciarni lub na wystawie ;:80 ;:113 ;:79
"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówki do życia" - Halina
Mój spis wątków
Moje robótki
ODPOWIEDZ

Wróć do „ORCHIDARIUM. Storczyki”