Wystawy storczyków -w 2008r

Jovanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2422
Od: 29 cze 2006, o 00:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Soniu :P

Dopiero teraz znalazłam czas, aby smakować :D widoki z wystawy w Oliwie.
Storczyki...trudno mi nie chwalić.Wspaniale,że był dość pokażny ich udział, duża różnorodność. Brakowało pewnie tych, dla których sezon kwitnienia przypada inaczej.
Nooooooo...podobno nie można wszystkiego... naraz!

Fotki wspaniale oddają koloryt wystawy, sa bardzo ładne i to ramkowanie mnie urzeka.
Kiedyś też to stosowalam,zmieniłam oprogramowanie i ...straciłam ramki :P .
Chyba muszę poszukać na nowo programiku.
:P jak patrzę na fotki to mam wrażenie ,że nie da się oglądać i fotografować w skupieniu.
Zawsze mam dubletowe robienie fotek- w moim wykonaniu skupianie się na detalach
czysto 'edukacyjnych' gubi jakość zdjęcia.Mąż natomiast potrafi oderwać się od tematu -łapie piękno w całości.
Śmiem sądzić ,ze storczykowiec powinien być 2 razy na wystawie - pierwszy raz zobaczyć
drugi raz tylko dla fotek. Trudno pożenić to ze sobą w jeden dzień.
Ale to jest moje zdanie i ocena.Moze Ktoś tez ma podobny odbiór sesji foto.

Spacer w Parku Oliwskim uroczy, widoczki filmowe.Echhh...dawno temu tam bywałam,
zaliczone mam koncerty organowe , ale z obrazow , niestety nic nie zostało w pamięci.
Teraz wirtualnie, a co! udało się pospacerować.

Wielkie dzięki za spory kawałek piękna.

pozdrawiam J ;:79 VANKA
Awatar użytkownika
renata75
1000p
1000p
Posty: 1604
Od: 5 kwie 2008, o 16:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice

Post »

Witaj Soniu, diękuję za piekną relację zwystawy ,zrobiłaś kawał dobrej roboty.A widoki przepiękne,aż miło się oglądało.
Pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
sonia
1000p
1000p
Posty: 1086
Od: 21 maja 2007, o 00:50
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Jovanko cieszy mnie, że chociaż wirtualnie mogłam zaoferować Ci spacer po tym przepięknym parku ;:226 oczywiście komplementy z Twoich ust są balsamem dla mojego serca ;:168 jestem laikiem w fotografii, ale staram się jak mogę, a muszę powiedzieć, że w palmiarni jest mało miejsca, a do tego trafiłam na wycieczki szkolne z rozbieganymi wszędzie dzieciaczkami ;:211 pani pilnująca roślin miała ciężkie zadanie ;:228 w samym parku o tej porze również tłumy, a nie chciałam nikogo ująć, by potem ktoś nie miał pretensji o wykorzystanie jego wizerunku, a do tego wszystkiego dochodzi mój mąż, który mnie poganiał, bo troszkę mało czasu mieliśmy, a i jeszcze w katedrze był koncert organowy i też chwilkę trzeba było posłuchać tej cudownych dla uszu dźwięków ;:118
Renatko jeżeli nie byłaś w Parku Oliwskim to jak tylko będziesz w Trójmieście to warto się wybrać, najpiękniej jest tam oczywiście latem ;:177
Awatar użytkownika
renata75
1000p
1000p
Posty: 1604
Od: 5 kwie 2008, o 16:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice

Post »

Soniu nigdy nie byłam , a to co zobaczyłam, poruszyło moją wyobraźnię i jak tylko będę miała okazję to tam pojadę. W te wakacje chciałabym pojechać do Łańcuta, tam też jest piękny park i zamek, byłam tam jeszcze jako dziecko, a nie jest to daleko od moich rodzinnych stron. Ostatnio wyczytałam , że odnowili tam wszystkie szklarnie i będą w nich storczyki, więc tym bardziej mnie tam ciągnie.


Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „ORCHIDARIUM. Storczyki”