Kamyczki ogrodowe i rośliny

Oczka wodne, stawy kąpielowe, strumienie, kaskady, skalniaki, rośliny wodne, itp
ODPOWIEDZ
apofis
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 10 lip 2013, o 17:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Kamyczki ogrodowe i rośliny

Post »

Witam, na początek chciałem się przywitać bo to mój pierwszy post tutaj. Dopiero zaczynam swoją przygodę z ogródkiem więc mam parę pytań do bardziej doświadczonych.
Mam w lplanach zrobić przy płotku taki pas (6 metrów długości naokoło 0,5m do 1 m szerokości) z kamyczków dekoracyjnych i posadzić tam coś, ale co to tego jeszcze nie wiem i tu pojawia się moje pytanie. Co mogę tam posadzic, tak żeby to też przetrzymało sobie zimę i ładnie rosło w takich warunkach. Tu przesyłam zdjęcie o co mi mniej więcej chodzi Obrazek
Obrazek

Jeśli macie jeszcze jakieś inne pomysły co można by zrobić to jestem oczywiście otwarty na wszelkie propozycje :)
Awatar użytkownika
Waleria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3612
Od: 12 sty 2007, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Kamyczki ogrodowe i rosliny

Post »

Ładnie to wygląda, ale czy pomyślałeś o tym, jakie to ma wady? Uważam,że nie może to być w okolicy drzew liściastych, bo co zrobisz, jak Ci liści jesienią na to naleci?
Waleria
apofis
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 10 lip 2013, o 17:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Kamyczki ogrodowe i rośliny

Post »

To jest mały ogródek i są tam 2 drzewa iglaste, jedno duże i drugie mniejsze, w odlegości okolo 2 metrów od miejsca w którym ma stać płot. W razie czego chyba zawsze można poświecić trochę czasu i pozbierać to co się tam nazbiera.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OCZKA wodne, kaskady, skalniaki, rośliny wodne”