Oczko z formy

Oczka wodne, stawy kąpielowe, strumienie, kaskady, skalniaki, rośliny wodne, itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monique83
50p
50p
Posty: 67
Od: 18 sty 2013, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Proszę o radę - małe oczko z formy

Post »

Dziękuję za wsparcie i miłe słowa.Myślę teraz o mini oczku na balkonie.Balkon mam spory 19m2 więc może się uda.
Awatar użytkownika
maxmar123
500p
500p
Posty: 614
Od: 9 lis 2012, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Proszę o radę - małe oczko z formy

Post »

PiotrekP pisze:Witaj
Jeżeli chcesz lilie to tylko miniaturki np. Aurora. Lilii mozesz sadzic ile chcesz, kwestia estetyki. Po wkopaniu formy zalewasz wodą i od razu sadzisz rośliny. Lilie posadź w koszach a bagienne w żwirze. Najlepiej zrobić to wiosną. Oczko ma prawo żyć bez żadnego osprzętu (w moich tematach takie jest, zerknij sobie) ale nie wpuszczaj tam ryb, jak już to 3 młode karasie takie do 6cm lub gupiki i inne żyworódki w lecie. Formę zawsze zostawiam zalaną wodą na zimę.
Gupiki brzmi super, ale czy one przeżyją wahania temperatur pomiędzy dniem i nocą. Próbowałeś kiedyś z gupikami?? :)

-- 26 lis 2014, o 16:24 --

A co myślicie o tym aby na lato wpuścić raka marmurkowego?? :wink:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2519
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Proszę o radę - małe oczko z formy

Post »

Miałem gupiki kilka razy, po wpuszczeniu kilku osobników na wiosnę jak już były stałe temp. i po odłowieniu na jesieni wyłowiłem 30x więcej sztuk. Więc chyba tak źle nie miały ;:136
kania84
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 29
Od: 21 lip 2014, o 08:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Proszę o radę - małe oczko z formy

Post »

Hmm, oczko może być:) Ale może warto dołożyć kamieni i obsadzić roślinnością, przynajmniej z jednej strony:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OCZKA wodne, kaskady, skalniaki, rośliny wodne”