LUBLIN/lubelskie gdzie kupic rybki do oczka?

Oczka wodne, stawy kąpielowe, strumienie, kaskady, skalniaki, rośliny wodne, itp
rafza
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 30 mar 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: LUBLIN/lubelskie gdzie kupic rybki do oczka?

Post »

Witam,
mieszkam niedaleko Lublina i jestem na etapie szukania rybek do mojego oczka.
3 lata temu kupiłem kilka karpi koi w gospodarstwie rybnym w Samoklęskach (jedzie się od strony Lublina na Nasutów) płaciłem około 4 złote za chyba 7-8 cm rybki.
link do strony: http://www.samokleski.pl/kontakt.php
Dzwoniłem w tamtym tygodniu, jeszcze nie było sprzedaży, może po koniec tego tygodnia zadzwonię.
Drugie miejsce, jakie udało mi się ustalić to Lublin Strojnowskiego 30 (boczna głuskiej) też dzwoniłem i w tym tygodniu powinni rozpocząć sprzedaż. Cena od 5 złotych, ale ile i co konkretnie to na miejscu można się dowiedzieć. Jak będę wiedział coś więcej dam znać. rafał
rafza
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 30 mar 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: LUBLIN/lubelskie gdzie kupic rybki do oczka?

Post »

Witam,
wczoraj kupiłem 8 złotych orf w Lublinie, na ul. Strojn.30, płaciłem po 5 złotych za ok. 5cm rybki, w piątek ma mieć jeszcze złotego lina, jesiotry i karasie, więc mam zamiar jeszcze coś dokupić. W sprzedaży oprócz ryb ma jeszcze rośliny i sprzęt do oczek.
rafza
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 30 mar 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: LUBLIN/lubelskie gdzie kupic rybki do oczka?

Post »

coby dokończyć mojego poprzedniego posta dodaję mój wczorajszy zakup:
kupiłem w Lublinie jeszcze 2 złote liny po 12 zł (coś koło 10 cm) , jesiotra za 9 złotych (około 20 cm) oraz 4 karasie po 8 złotych.
Sylwek79
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 4 cze 2011, o 12:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: LUBLIN/lubelskie gdzie kupic rybki do oczka?

Post »

Witam ,Dla zainteresowanych oferuję ryby do oczka wodnego -Karasie ozdobne i japońskie karpie koi ,rybki w bardzo dobrej kondycji ,nie pływają one w akwariach ubite jak sardynki tylko w oczku wodnym z ciągle filtrowaną wodą ,nie jest to także sprzedaż masowa,są to ryby z mojej własnej hodowli a raczej ze stawu w którym nadmiernie się rozmnożyły,posiadam w sprzedaży także rośliny wodne ,Zamość ul.Lwowska 61 (stacja auto gazu) Zapraszam Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „OCZKA wodne, kaskady, skalniaki, rośliny wodne”