Folie oczkowe

Oczka wodne, stawy kąpielowe, strumienie, kaskady, skalniaki, rośliny wodne, itp
ODPOWIEDZ
Zeromszczak
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 4 lip 2009, o 20:14
Lokalizacja: Kielce

Folie oczkowe

Post »

Witam!Chciałem Was zapytać jaką folię poradzilibyście mi kupić do oczka wodnego? Z góry dzięki za odpowiedzi!
Wygrywaćmogą tylko Ci którzy wierzą,że mogą
Pawel Woynowski
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1572
Od: 24 sty 2007, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Folię EPDM, można nią uszczelniać każdej wielkości oczko i praktycznie jest nie zniszczalne, oczywiście jeśli będzie prawidłowo położona.
Pozdrawiam, Paweł Woynowski
"MIKRO JEZIORO"- Projektowanie i budowa założeń wodnych w ogrodach, konserwacja i doradztwo.
"PORADNIK" - Oczko Wodne
magda
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 16
Od: 11 kwie 2006, o 18:06
Lokalizacja: Rościmin

Post »

A czy uda się we własnym zakresie prawidłowo położyć folię czy trzeba skorzystać z obsługi drogich firm ?
Awatar użytkownika
AurorA
200p
200p
Posty: 318
Od: 30 sty 2007, o 19:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Brwinów k/Wa-wy
Kontakt:

Post »

Jak oczko jest duże to trzeba zawołać do pomocy ze 2 osoby (duża folia waży wiele) ale żadna firma nie jest konieczna.
Pozdrawiam Arek.
Oczko wodne żaden problem
SebaFot
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 11 lis 2009, o 22:44
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Post »

AurorA pisze:Jak oczko jest duże to trzeba zawołać do pomocy ze 2 osoby (duża folia waży wiele) ale żadna firma nie jest konieczna.
1 m2 geomembrany EPDM grubości 1mm waży około 1.25 kg. a geomembrana EPDM o grubości 1,14mm waży około 1.4kg

Czasami do rozładowania belki potrzeba więcej osób.
Ale z powodu ciężaru to nie ma sensu wzywać firmy ale jeżeli kształt jest skąplikowany to radze jednak wezwać kogoś kto się zna na tym bo wulkanizowanie geomembrany EPDM nie jest takie łatwe.
Awatar użytkownika
Rodusik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1131
Od: 21 sty 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Folie oczkowe

Post »

Ja kupiłam folię do oczka wodnego . Kurier przywiózł i położył na ziemi i tak leży -ledwo ja przesunęłam z teraz leży z boku . Kurier powiedział że wazy około 90 kg .To wymiary 8,5/8.5 jest bardzo ciężka . Jedna osoba nie ma szansy.
Pozdrawiam, Mariola
Ogród Rodusika
ODPOWIEDZ

Wróć do „OCZKA wodne, kaskady, skalniaki, rośliny wodne”