Powrót na główną stronę Forum. Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy Fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...     1, 2, 3, 4, 5 ... 13  
Autor Wiadomość
Eliza
 Tytuł: W.o...Naszych futrzakach - 1cz.(06.04-06.11)
PostNapisane: 21 kwi 2006, o 10:24 
---
Chciałam przedstawić Wam mój zwierzyniec. Rozpoczynam od najstarszej 4,5 roku Cinki. Wiem że głupie imie ale jak była mała długo nie mogłam dla niej znaleźć imienia i mówiłam do niej Dziewcinka. I została Cinką.
Matka Cinki jest rudą syberysjką kotką. Cinka urody po matce nie odziedziczyła ale raczej po tatusiu... Jest suprłowcą myszy łapie w duzych ilościach, niestety również je pożera. Najedzona podrzuca nam pod drzwi martwe myszy lub ryjówki. Mówie na nia też Pudzianocha. Po łowach wraca tak pewna siebie jak Pudzianowski po wygranej.
Obrazek

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, o 11:29 
---
Futrzak nr 2- Tina. 4 ;lata skończy wkrótce. Skazana na śmierć przez weterynarzy z diagnozą"przepuklina opon mózgowych". Cięzko chorowała i żyje dzięci naszemu uporowi i nadziei która każdy powinien darować nawet zwierzakowi. Cięzki katar koci z powikłaniani czyli ropniem na czaszce, który wziął początek z chorych zatok. Warto było walczyć. Wspaniały kot o arystokratycznych manierach. Bezkonfliktowa, milutka mięciutka, delikatna kotka. Nazywana również Tini-Mini, Kokaruka, Telemele. Tinkułachuła, Tinałka. Pięknie umaszczona ; biało czarno-rude futerko. Jest to cecha przenoszona z płcią. Tylko kotki mają takie umaszczenie.
Obrazek

wronek89
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, o 15:43 
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

więcej niż 1
robi się coraz drapieżniej
czekam na geparda :P

Erazm
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, o 16:26 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1
Piękne kotki. :wink:

elmarek
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, o 18:43 
---

1 szt.
Piękne koty. :D Tak myślałem Elizo, że jesteś wrażliwą Kobietą :D

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, o 21:57 
---
Elmarku nie przeceniaj mnie. Moja wrażliwośc jest dosyć wybiórcza i wątpie żeby była to zaleta. Moje poglądy czasami zupełnie nie przystają do innych jak to określiłeś "kobiet". Ale to już zupełnie inny temat. Kochani myślicie że to koniec futrzaków??? Ależ skąd za jakiś czas następne prezentacje.
Pozdrawiam :wink:

Erazm
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2006, o 08:29 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1
To ile ich masz? :P

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2006, o 08:32 
---
Erazm to będzie niespodzianka. Musisz trochę poczekać, a poznasz wszystkie.
Pozdrawiam. :D

wronek89
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2006, o 15:32 
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

więcej niż 1
może założyc mini ZOO :lol:

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2006, o 19:52 
---
Zoo raczej nie. Nie ma na to odpowiednich warunków, noie mówiąc o pieniądzach. Ale zwierzaki lubię,jak większośc uczestników tego forum. Nawet do myszy mam coraz większą sympatię. W końcu to tez futrzak. :wink:

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2006, o 08:34 
---
To jest Mambuś. Nie znam jego wieku i przeszłości. Prawdopodobnie ma 2, może 3 lata. Znaleźliśmy go przy działkach. Być może, że został porzucony rozpaczliwie szukał domu. Podchodził do każdego stawał na łapach i prosił, prosił. Zaczeliśmy go dokarmiać. Była wypielęgnowany, wykastrowany, nie wychudzony. Co więc mogło się stać, że został sam? Któregoś sierpniowego dnia pojawił się w naszym ogródku. I został. Szukałam mu domu pytałam, pisałam ogłoszenia do gazety, w internecie. Nie znalazł się chętny.
Mambuś został z nami. Został zaszczepiony, odrobaczony. W sierpniu minie rok jak jest z nami. Mambuś zwany tez Asfalcikiem, Makumbą, Bumbulem jest dobrym, grzecznym kotem. Trochę nie lubią się z Cinką. Miał tendencje do grzebamia w koszu na śmieci. Ale skoro stwierdził że żarcie jest na każde jego żądanie to przestał grzebać.
Obrazek

Zosia098
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2006, o 09:21 
50p
50p
Bardzo miłe kotki. Ja mam pieska i chomika. Może kiedyś też je zaprezentuję. ;:1

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2006, o 09:55 
---
Jasne Zosiu. Wahałam się czy pokazać moje zwierzaki. Ale doszłam do wniosku że, zwierzaki to wazny element naszego życia i warto pokazać to co nam sprawia frajdę. Ale to nie koniec mojej prezentacji. :wink:

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2006, o 14:05 
---
To jest Shakira. Mówimy na nią Kirka, Kirunia. Ma rok. To prawdziwa lumpiara. Wpada tylko na chwilę żeby coś zjeść i zaraz krzyczy i skacze na drzwi bo chce wyjść. Wydaje dosyć dziwne dźwięki podobne do szczekania. . I na tym koniec... ale chciałam tez powiedzieć że miałam szynszylę zwaną Myszunem, tchórzofretkę zwaną Abi, myszoskoczki bez imion.
Wszyskie moje koty są wysterylizowane, szczepione na wściekliznę i "kocie choroby", systematycznie odrobaczane, smarowane przeciwko pasożytom zewnętrznym i zawsze leczone gdy jest taka potrzeba. Wszystkich miłosników zwierząt pozdrawiam a naszym mniejszym braciom zyczę dużo ludzkiego serca . Kochajcie zwierzeta.;:100

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 173 ]  Idź do strony nr...     1, 2, 3, 4, 5 ... 13  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości