W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Tarunia wiem,ze tesknisz,bo tez stracilam psiaka po 15 latach.Ktos powiedzial mi ,ze najlepszym lekarstwem jest drugi pies..nie chialam sluchac i nawet myslec kiedy zostaniemy sami ,ale jak sie to stalo,,na drugi dzien byl nowy psiak tak jakby nasz BRUTUS chcial zastepstwa.Nie zapomnielismy o nim ,bo sie nie da,ale jest nam latwiej,,,,,
Awatar użytkownika
justyna111
200p
200p
Posty: 264
Od: 1 kwie 2014, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Moi drodzy, chciałam Wam serdecznie przedstawić mojego synka ;:108 Fadzia. Fado został wzięty ze schroniska w styczniu 2013 roku. Poszłam za bramy schroniska tak naprawdę tylko "zorientować się" jakie są psiaki i jak zobaczyłam tą biedę trzęsącą się przy -9 stopniach na wybiegu to serce mi pękło. Fado został oddany jako pies trudny... Brak słów- to co mogę dziś powiedzieć, ba-co wiedziałam już od początku, to że trafiło mi się prawdziwe szczęście. 10 kg miłości ;:167 . Cały czas najchętniej by się przytulał, był najbliżej człowieka. Każdemu polecam adopcję psa bezdomnego, nawet nie dla tego, że psy kupione są gorsze (bo tak nie jest), ale po co płacić skoro można mieć przyjaciela za darmo i dodatkowo odmienić jego (i swoje) życie. ;:3

Obrazek

Obrazek
Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy? Oscar Wilde
Fiołki i reszta zielonej ferajny
Kasia79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 26 cze 2013, o 19:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Justynko i Fadusiu, serdecznie witamy!
Zdjęcia mówią wszystko, Twój pies jest szczęśliwy tak, jak wszystkie psie żywoty powinny być. Z przyjemnością patrzy się na takie psie miny i pozy!
EWA06
100p
100p
Posty: 102
Od: 25 wrz 2011, o 22:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: LUBUSKIE

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Witam się z posiadaczami piesków.W domu mam 8 letnią już dobermankę - to taka dama i od miesiąca mieszka z nami mała francuska bauceronka - to taki czortuś który zamiast uszu ma różki.Mało wiem o tej rasie tyle co wyczytałam, może ktoś ma i opowie troche jak się z nią można dogadać bo jak na razie to mnie ona rozbraja.Pozdrawiam.
Co mnie cieszy i za czym zawsze bardzo tęsknię.
Ewa-moje zielone
Awatar użytkownika
justyna111
200p
200p
Posty: 264
Od: 1 kwie 2014, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

EWA06, nie pomogę jeśli chodzi o rasę, ale podziel się zdjęciami, chętnie zobaczę, a pewnie ktoś zna rasę i udzieli Ci odpowiedzi :)
Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy? Oscar Wilde
Fiołki i reszta zielonej ferajny
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

EWA06 pisze:Witam się z posiadaczami piesków.W domu mam 8 letnią już dobermankę - to taka dama i od miesiąca mieszka z nami mała francuska bauceronka - to taki czortuś który zamiast uszu ma różki.Mało wiem o tej rasie tyle co wyczytałam, może ktoś ma i opowie troche jak się z nią można dogadać bo jak na razie to mnie ona rozbraja.Pozdrawiam.
To rasa o bardzo twardym charakterze, psy policyjne we Francji. Jak najszybciej nawiąż kontakt z hodowcami, na jakimś forum dla rasy, i od małego na szkolenie. Rozmawiałam niedawno z osobami hodującymi tę rasę, odradzali posiadanie ich niedoświadczonym amatorom. Więc czeka was dużo pracy. Powodzenia :)
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

a ja mam problem :cry: moj WARUNIA jest chory na babeszioze,walczy o zycie od trzech dni.Codziennie klinika 60 km od domu,kroplowki,zastrzyki ,antybiotyki.Mimo szybkiej interwencji sparalizowalo mu tylne lapy,41 st,goraczki,wymioty,nic nie je.Przedwczoraj badania krwi nie wykazaly babeszji wczoraj juz tak...opinia weta...,,szykujcie sie na najgorsze,, :(
Nie będę pisac co przezywamy,bo każdy to wie,Ja jestem poza granicami,maz i dzieci walcza o psa..Dzis ponowna wizyta w klinice i kroplowki,temperatura ciut spadla,jedna lapa juz sprawna,druga jeszcze nie.Pies walczy z toksynami jak moze,wychodzi mu siersc od silnych lekow,ale....pojwilo sie swiatelko nadzieji,ze skoro jedna noga sprawna to paraliz ustepuje,leki dzialaja.To tak na zewnatrz co toksyna pokazala na co ja stac.Na razie walczymy o zycie psa,potem o stan trzustki,watroby ,nerek....Pies mial obroze p.kleszcowa i dwa razy podane krople...jak widac nie pomogly,a ile kleszczy mial???....tylko 3 i az 3
TRZYMAJCIE KCIUKI ZA WARUNIE bo nie wiem co bedzie dalej....
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Trzymamy.
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
justyna111
200p
200p
Posty: 264
Od: 1 kwie 2014, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

PESTKA@, niech pupil szybko wraca do zdrowia. Teraz z tymi kleszczami to naprawdę jest udręka. Mój w tym roku też już jakoś 3-4 miał, ale regularnie go zakraplam i wyczesuję, sprawdzając czy nic się nie wczepiło.
Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy? Oscar Wilde
Fiołki i reszta zielonej ferajny
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

WARI jak pisalam tez byl ,,zabezpieczony,,i tez wyczesywany,kleszcze byly szybko wyciagniete i zaraz do veta.NIE POMOGLO NIC Poraz pierwszy w zyciu nas to spotkalo mimo ze mamy owczarki od 24 lat-Zawsze kleszcze sie zdarzaly i zawsze mowilam ze nas ta choroba nie dotyczy....
Z tego co wiem ,nie ma zadnego skutecznego srodka na kleszcze i choroby odkleszczowe.
Awatar użytkownika
Ruda_Zaba
1000p
1000p
Posty: 1137
Od: 28 cze 2012, o 19:29
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Mocne kciuki.
Chusteczka na R.O.D <-- wątek ogólny
róże na chusteczce <-- wątek różany
Awatar użytkownika
Violunia
200p
200p
Posty: 320
Od: 30 sie 2012, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Biedna psina, tez trzymam kciuki ;:168
pozdrawiam wszystkich zawirusowanych ogrodem.
Violka
Kasia79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 26 cze 2013, o 19:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Ja też trzymam kciuki za psinę, wierzę, że wygra i będzie dobrze.
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”