Opryskiwacze Marolex Super

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
Ismena
500p
500p
Posty: 706
Od: 5 sty 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Opryskiwacze Marolex Super

Post »

Witam!
Ja od 15 lat używam opryskiwacza MAROLEX ok 12 l i nie zamienię na inny(Już inna sztuka ).Jesienią dokupiłam w sklepie
internetowym mały i części zamienne ,przyszło bardzo szybko ,ładnie zapakowane.Mąż kupił kilka raz inne ,ponieważ syn namawiał i nie wiedziałam ,że można w tak szybki sposób kupić opryskiwacz.Wszystkie inne to były jednorazówką.Wszystkim polecam tylko Marolex.Teraz mam 4 ,i wszystkie Marolex.Super!
Pozdrawiam
Ismena
Ismena
500p
500p
Posty: 706
Od: 5 sty 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Opryskiwacze Marolex Super

Post »

Opryskiwacz Marolex Super

Ismena
Ismena
500p
500p
Posty: 706
Od: 5 sty 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Opryskiwacze Marolex Super

Post »

szkolka_ismena pisze:
szkolka_ismena pisze:Witam!
Ja od 15 lat używam opryskiwacza MAROLEX ok 12 l i nie zamienię na inny(Już inna sztuka ).Jesienią dokupiłam w sklepie
internetowym mały i części zamienne ,przyszło bardzo szybko ,ładnie zapakowane.Mąż kupił kilka raz inne ,ponieważ syn namawiał i nie wiedziałam ,że można w tak szybki sposób kupić opryskiwacz.Wszystkie inne to były jednorazówką.Wszystkim polecam tylko Marolex.Teraz mam 4 ,i wszystkie Marolex.Super!
Pozdrawiam
Ismena

Syn nas namawiał na opryskiwacze innych firm ,a teraz sam używa opryskiwacz Marolex
Pozdrawiam
Ismena
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Miło słyszeć tego typu opinię :D
Miłego dnia!
Admin.
Ismena
500p
500p
Posty: 706
Od: 5 sty 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Opryskiwacze Marolex Super

Post »

Witam!

Serdecznie dziękuję za zbiornik 12l który otrzymałam za darmo. Używam te opryskiwacze ok 18 lat i polecam innym, są naprawdę dobre, a jeśli coś się stanie to po latach eksploatacji ma prawo. Mamy 4 duże i 2 małe i cały sezon używamy. Polecam innym, jeśli ktoś się zastanawia to tylko Marolex.
Pozdrawiam
Ismena
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”