Powrót na główną stronę Forum. Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy Fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Elefant
 Tytuł: Zawór dozujący
PostNapisane: 4 cze 2014, o 12:53 
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...

więcej niż 1
Nie wiem czy robię coś źle, czy trafiłem na jakiś feler, ale stale mam problemy z zaworem dozującym zintegrowanym z rączką.
Odkąd pamiętam to były problemy z odbijaniem zaworu.
Rozbierałem go wielokrotnie, czyściłem sprawdzałem uszczelki smarowałem i to pomaga na kilka minut i zaraz następuje powrót problemu i zawór nie odbija, blokuje się.
Wniosek mam taki, że zawór dozujący w moim Marolexie jest strasznie delikatny bo porównując go z opryskiwaczem czerwonym firmy konkurencyjnej, który też mam, to tam przez lata nic nie było wymieniane, a spust chodzi jak nowy. Ba nawet nigdy nie miałem potrzeby go rozkręcać.

Czy ktoś miał podobne problemy z zaworem dozującym? Gdzie leży przyczyna? Bo zważywszy na to, że z problemem zmagałem się prawie od nowości to może trafiłem na jakiś wadliwy zawór?
Trochę mnie to już irytuje przyznam, czy jedynym rozwiązaniem będzie kupno nowego?

Administrator
 Tytuł: Re: Zawór dozujący
PostNapisane: 4 cze 2014, o 22:58 
---

więcej niż 1
Najlepiej bezpośrednio napisać maila do serwisu. Zapewne bez problemu wymienią na nowy. Pozdrawiam

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości