Odsysacz próżniowy Marolex Vacuum Pump informacje

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
adamtylko
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 18 lip 2011, o 13:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Odsysacz próżniowy Marolex Vacuum Pump informacje

Post »

Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałbym podzielić się pewnym faktem, ale także zasięgnąć informacji o odsysaczu próżniowym marolex.
Zakupiłem ten sprzęt do odsysania niewielkich ilości oleju ze sprzętów ogrodniczych takich jak kosiarka czy aerator spalinowy, ponadto mój znajomy prowadzący serwis z takim sprzętem bardzo sceptycznie nastawiony do takiego " niepozornego " sprzętu pożyczył ode mnie na próbę i już nie oddal tak mu się spodobał ;:oj . Sprzęt okazał się na swoja cenę zaskakująco skuteczny spróbowaliśmy wyciągnąć olej ze skrzyni przekładniowej około 3 litrów i wyciągnęliśmy wszystko za jednym pompowaniem ok 30 ruchów tą ręczna pompą. Sprzęt naprawdę świetny , ale mam pytanie do osób zainteresowanych tematem czy ktoś ma doświadczenia z innymi cieczami które można tylko wyssać ? pytam gdyż chcę go użyć do wyssania elektrolitu z akumulatorów stałych w wózku widłowym.
Awatar użytkownika
Serwis
---
Posty: 82
Od: 30 maja 2005, o 23:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Odsysacz próżniowy Marolex Vacuum Pump informacje

Post »

Witam,

Słyszałem kiedyś, że niektóre firmy serwisujące m.in. wózki widłowe czy podnośniki przeprowadzają takie zabiegi przy użyciu naszego odsysacza.

Jednakże należy wziąć pod uwagę fakt, iż środki chemiczne zawarte w elektrolitach mogą powodować uszkodzenia niektórych elementów odsysacza, co może znacznie skrócić jego żywotność.

Pozdrawiam

Karol Okolus
== Serwis techniczny MAROLEX Sp. z o.o. ==
== https://www.marolex.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ==
NOTO
200p
200p
Posty: 463
Od: 2 sty 2013, o 10:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Odsysacz próżniowy Marolex Vacuum Pump informacje

Post »

Bardzo dziękuję za informację ... mi się przydała. Chyba zostanę właścicielem 2 marolexów :)
Pozdrawiam Tomek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Tytuł wątku powinien być szczegółowy - uszanuj pracę odpowiadających expertów i włóż trochę wysiłku w treściwy tytuł tego o co pytasz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”