Gdzie na stronie MAROLEXU jest cennik wysyłki?

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
roots23
500p
500p
Posty: 798
Od: 23 sie 2010, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa/Myślenic

Gdzie na stronie MAROLEXU jest cennik wysyłki?

Post »

Bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć :( opryskiwacz chciałam sobie kupić. Pozdrawiam
Pozdrawiam wszystkich ogrodników Renata :)
MarcinBrz
200p
200p
Posty: 294
Od: 19 lis 2010, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Krosno, Podkarpacie

Re: Gdzie na stronie MAROLEXU jest cennik wysyłki?

Post »

http://sklep.marolex.pl/information.php?info_id=3 - szukaj bliżej końca dokumentu ;)
Pozdrawiam, Marcin!
Mój ogródek
Awatar użytkownika
Ranczowiczka
200p
200p
Posty: 221
Od: 2 gru 2012, o 13:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Legnicą Bolesławcem a Złotoryją

Re: Gdzie na stronie MAROLEXU jest cennik wysyłki?

Post »

Witam mam pytanie dotyczących kosztów dostawy.Czym się różni ,oprócz ceny paczka nadana [kurier UPS a kurier UPS-paczka pobraniowa]Rozumie że pobraniowa to płacę przy odbierze [za zamówiony towar +koszty przesyłki], kurier UPS-to też koszty przesyłki, tak to rozumie.Drugie pytanie,jeśli zapłacę za towar przelewem bankowym to nie będę ponosiła żadnych kosztów związanych z dostawą towaru czy tak?
Awatar użytkownika
Barbaara
50p
50p
Posty: 80
Od: 14 wrz 2012, o 19:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Gdzie na stronie MAROLEXU jest cennik wysyłki?

Post »

To pierwszy mój post (okazuje się, że drugi... he he), ale na tym akurat się znam, bo często kupuje przez internet, a więc odpowiadam :)
Zawsze płacisz za przesyłkę, chyba że sprzedawca zaznaczy, że przesyłka jest gratis (często od jakiejś kwoty zakupu np. od 200 zł).
Kurier (UPS- nazwa firmy transportowej) to opłata, którą trzeba dodać do ceny towaru i przelać na konto sprzedawcy.
Kurier - paczka pobraniowa, to płacisz przy odbiorze, zwykle wyższa opłata.
Nie szuka złotego środka,
ona go zawsze ma - stokrotka
;:3
adamtylko
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 18 lip 2011, o 13:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Gdzie na stronie MAROLEXU jest cennik wysyłki?

Post »

Cześć
Cennik przesyłki za zakupione towary w sklepie Marolex są naliczane pod koniec transakcji w sklepie internetowym , z tego co się orientuję to koszt wynosi ok 18 zł , można dojść do kosztów przesyłki w sklepie i jeśli okażą się za duże można się wycofać z zakupu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”