Marolex Titan

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
kacperek29
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 19 lut 2011, o 23:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Marolex Titan

Post »

W jednym z wątków - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=22&t=36173 Administrator napisał:
Wystarczy dopompować co jakiś czas , mniej więcej co ok minutę kilka ruchów
W jaki sposób pompuje się ten opryskiwacz? Mam nadzieję, że nie trzeba go zdejmować? Przy opryskiwaniu większych powierzchni nie wyobrażam sobie dopompowywania co minutę.
Czy nie lepiej w takiej sytuacji sprawdzi się Profession, z tym że Titan jest raczej wygodniejszy w noszeniu?


Przeczytałem też na forum, że przy przewróceniu Titan przecieka i miało być to naprawione, czy już jest lepiej czy nadal niestety przecieka?
Awatar użytkownika
Serwis
---
Posty: 82
Od: 30 maja 2005, o 23:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Marolex Titan

Post »

Witam,

Opryskiwacz Titan nosi się i pompuje na plecach.
Nie ma potrzeby zdejmowania.
Po napompowaniu ciśnienia należy zwolnić przycisk zaworu dozującego.
Następnie należy sukcesywnie dobijać ciśnienia przez ruch dźwignią 2 lub 3 razy (nie zdejmując opryskiwacza z pleców).


Jeżeli chodzi o drugie pytanie - narzekano kiedyś na wyciek cieczy spod nakrętek po przewróceniu się opryskiwacza, jednakże teraz stosowane są grubsze oringi i nie ma tego problemu.

W przypadku dalszych pytań proszę o mail : kontrola@marolex.pl

Pozdrawiam,

Karol Okolus
== Serwis techniczny MAROLEX Sp. z o.o. ==
== https://www.marolex.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ==
perdii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4522
Od: 21 mar 2006, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Marolex Titan

Post »

Posiadam opryskiwacz Profession i Tytan. Jeden i drugi wykorzystuje dość często chociaż każdy do innego rodzaju pracy.Dla mnie jako kobiety nie mającej zbyt dużo siły Titan jest o wiele lepszym produktem do noszenia, a co za tym idzie, do oprysków. Titan nie sprawia żadnego problemu z pompowaniem. trudno mi powiedzieć który lepszy bo jeden i drugi spełniają swoją rolę i nie wyobrażam sobie pozbycie się któregoś z nich.Noszę się z zamiarem zakupu następnego opryskiwacza Marolex takiego mniejszego 5 litrowego. Wybór więc należy do Ciebie, ale ja poleciłabym oba :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”