MAROLEX - to jest to!

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21718
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

MAROLEX - to jest to!

Post »

Ostatnie weekendowe dni spędziłam najprzyjemniej jak mogłam tzn. na kiermaszach ogrodniczych.
Przed Halą Sportową w moim mieście i w Arboretum w Rogowie.
Przedmiotem mojego zainteresowania były głównie rośliny - balkonowe a także niecodzienne byliny i krzewy.
Przypadek sprawił,że zainteresowałam się ofertą narzędzi ogrodniczych,pojemników na kwiaty i chemii - a wśród nich opryskiwaczami - ręcznymi i dużymi do 20 l.

Postanowiłam podzielić się z Wami wrażeniami jakie odniosłam konfrontując dostępne na kiermaszu opryskiwacze z posiadanymi przeze mnie opryskiwaczami firmy MAROLEX :
-master 2000 plus
-profession plus

Nie ma drugiego producenta opryskiwaczy w Polsce,który mógłby dorównać firmie MAROLEX pod względem
- jakości materiałów używanych do produkcji opryskiwaczy
-logiki technologicznej i rozwiązań zastosowanych w tym sprzęcie
-ergonomii
-bezpieczeństwa i
-estetyki.

Wszystko na najwyższym poziomie.

Jeśli do tego dodamy bogatą ofertę części zamiennych i całą gamę dodatkowych akcesoriów specjalistycznych,dzięki którym opryskiwacze mają zastosowanie również w pracach domowych (mycie tarasów,okien ,samochodów ,dezynfekcji,malowania pomieszczeń itp) oraz w przemyśle- oferta MAROLEXU jest bezkonkurencyjna.

Jestem pewna,że ktoś, kto choć raz zetknął się z produkcją MAROLEXU - nigdy nie zainteresuje się produktami innych firm oferujących opryskiwacze.
Z największą przyjemnością donoszę Adminie - że nie jestem jedyną osobą bardzo zadowoloną z użytkowania produkowanego w MAROLEXIE sprzętu .
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7582
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Dziękuję w imieniu Pracowników i Zarządy Firmy.
Tym bardziej miłe słowa, że nieoczekiwane :D
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

To może ja coś również powiem na temat produktów Marolex-u. Tak się składa, że poza Profession Plus, wygranym na forum, posiadam jeszcze spryskiwacz Mini 1000 oraz 2 litrowy mały opryskiwacz Master II 2000 Plus. Każdy z tych sprzętów to strzał w dziesiątkę. Teraz dopiero przekonałem się ile traciłem, gdy wcześniej korzystałem z mojego bez firmowego sprzętu, który teraz przeszedł na "emeryturę". Sprzęt jest po prostu super. A bielenie po prostu sama przyjemność a nie żmudne machanie pędzlem. Doskonały jest również dodatkowy osprzęt. Posiadane przeze mnie: 3 dyszowa lanca łukowa, lanca na pędraki, osłonka herbicydowa, przedłużki oraz całą reszta to doskonałe uzupełnienie do opryskiwaczy. Naprawdę szczerze przyznam polecam wszystkim, którzy jeszcze nie zetknęli się z tą marką. Ja swojego sprzętu na pewno nie zamienił bym na inny. Co ciekawe na pewno pokuśże się na jego dodatkowy zakup. Już nawet wiem, jaki produkt na pewno wzbogaci mój zestaw.

Pozdrawiam - Jarek
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
bliźniak
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 25
Od: 30 sie 2005, o 11:28

Post »

Masz rację Jarku. Ja jestem fanem dobrego sprzętu np. kosiarka to za 2000 zł ale odpowiednia a opryskiwacz to tylko Marolex. Takie opinie słyszałem również w punktach serwisowych gdzie na "żywo" porównują jakość kilku marek. Jak oni to robią, że w takiej gamie produktów nie ma słabych punktów? ;:88
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Ja trzeci rok używam opryskiwacza firmy MAROLEX (profession; 5L;0,4 MPa) i jestem bardzo zadowolona. Jak do tej pory, nie sprawiał żadnych trudności i bardzo ułatwiał mi prace. Zamierzam dokupić jeszcze mały opryskiwacz i osprzęt.
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Dobry sprzęt sam się reklamuje... :wink:
Jakub . . . . .
nikodem
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 39
Od: 16 lut 2008, o 20:40
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Post »

Używam skromnego opryskiwacza plecakowego 'no name' 7l. Po jednym sezonie okazało się, że zawór bezpieczeństwa jest nieszczelny, tak więc często muszę dopompowywać, aby uzyskać przyzwoite ciśnienie. Poza tym w pełni sezonu muszę go napełniać dwukrotnie, żeby w całości opryskać swoją małą winniczkę. Tak więc poszukiwałem czegoś większego 16-20l.
Zastanawiałem się oczywiście nad Kwazarem i Marolexem. Trafiłem na to forum i już nie mam wątpliwości. Wasze opinie przekonały mnie, a dodatkowa akcja firmy przedłużenia gwarancji dla użytkowników forum dodatkowo mnie do tego zachęciła.
Dziękuje więc za Wasze posty.
Pozdrawiam, Nikodem
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Przekonały Cię nasze opinie? Mam nadzieję, że Twoja będzie podobna :) Zresztą ten sprzęt broni się sam :) A do tego jest po prostu (po babsku) ładny :lol:
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
nikodem
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 39
Od: 16 lut 2008, o 20:40
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Post »

Nalewka pisze:Przekonały Cię nasze opinie? Mam nadzieję, że Twoja będzie podobna :) Zresztą ten sprzęt broni się sam :)
Tak, opinie użytkowników, to bardzo istotna wskazówka. Jedyne co mnie niepokoi, to to, że czytałem gdzieś, że ma wiele 'zakamarków' wewnątrz, a co za tym idzie, trochę trudno go wymyć po pracy.
Nalewka pisze: A do tego jest po prostu (po babsku) ładny :lol:
:D W takim razie mam nadzieję, że spodoba się moim sąsiadom i innym użytkownikom naszego ogrodu, bo ja w tym kluczowym momencie nie będę na niego patrzał, bo będę miał go na plecach :lol:
Estetyka to ważny argument, nie ukrywam, że był jednym z ważniejszych argumentów zanim powiedziałem 'tak' mojej żonie :P
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7582
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »


Nikodemie
Będąc na tym forum masz praktycznie 24h / dobę pomoc techniczną:
serwis (małpka) marolex.pl

a na pytania mniej techniczne (np. o wyposażenie) można zadawać pytania bezpośrednio w sekcji pomocy technicznej Marolexu. http://forumogrodnicze.info/viewforum.php?f=22


Nigdy nie zostaniesz bez pomocy, sądzę , że to bardzo istotne...
A jeśli chodzi o "Carepack - Marolex" przywileje i dłuższą ochronę gwarancyjną, wszystko to będzie szło w jednym , korzystnym dla Klientów kierunku, czyli poszerzania przywilejów i korzyści płynących z lojalności polskiej firmie MAROLEX

PS. Przywileje z posiadania ochrony Carepack-Marolex są / będą wprowadzane etapami w ciągu najbliższych lat.

:idea:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Kiedyś przypadkiem trafiłam na ten temat. Poczytałam i zapomniałam.
Ale ostatnio będąc na działce przypatrzyłam się mojemu opryskiwaczowi.
I zgadnijcie jakiej firmy jest ? Oczywiście Marolex !
Mam go kilka ładnych lat i jeszcze nie miałam z nim problemów.
Awatar użytkownika
annodomini
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1573
Od: 13 sty 2008, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Słupska

Post »

Jam jakiś nieobyty.
Mam opryskiwacz innej firmy :D
Raz mnie ręka zaboli, on czasem robi oprysk mimo, że ja już przestałem - coś z zaworkiem czy uszczelką. I tak jakoś się uzupełniamy. Ale... bielenie opryskiwaczem ?
Muszę jeszcze wiele poczytać na Forum.

Zmoderowałam Twój skrót
KaRo
:D
Wypowiadam się na FO, gdy mam o czymś jakiekolwiek pojęcie,
gdy go nie mam, proszę innych o radę.
Pozdrawiam Skrytopodczytywacz Adam
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21718
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

annodomini pisze: Ale... bielenie opryskiwaczem ?
Muszę jeszcze wiele poczytać na Forum.
Koniecznie poczytaj
ale przede wszystkim wejdź na stronę sklepu MAROLEXu i przejrzyj ofertę ...
:D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”