problem z oryskiwaczem Marolex profession plus

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
australia30
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 9 maja 2011, o 20:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

problem z oryskiwaczem Marolex profession plus

Post »

Witam

Zakupiłam opryskiwacz Marolex Profession Plus,taki właśnie model opryskiwacza polecono mi w sklepie, bo chodziło mi konkretnie o opryskiwacz z funkcją do pryskania/bielenia wapnem. Niestety opryskiwacz nie spełnia swojej funkcji, problem stanowi specjalna końcówka do pryskania wapnem. Po kilku próbach z roztworem różnej gęstości uważam, że nie jest przystosowana do pryskania roztworem o właściwej konsystencji potrzebnej do bielenia(żeby wapno nie spływało) np. budynków gospodarczych. Krótko mówiąc końcówka wciąż się zapycha, co po kilku minutach jest bardzo frustrujące. Postępuje zgodnie z instrukcją przy rozrabianiu roztworu wapna, używam sitka załączonego do zestawu, itp.
Czy ktoś z użytkowników tego modelu ma podobny problem?
Na obecną chwilę, wydane pieniądze na zakup w/w opryskiwacza uważam za stracone,dziś bieliłam pędzlem!!!
Pozdrawiam Mag
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: problem z oryskiwaczem Marolex profession plus

Post »

Dziwne. Mamy tysiące zadowolonych klientów + nawet papierowe listy od nich iż są zachwyceni.
Coś musi Pani źle robić, niestety nie wiem co. Może za gęsty roztwór, może nie ta dysza
Musi być złota.
Na pewno warto DOKŁADNIE zapoznać się z wszystkim zaleceniami z instrukcji
W razie jej zagubienia tu znajdują się do odpowiednich wersji , w plikach PDF:

http://marolex.net/FTP1/1_OWNER-MANUALS/

:idea:
Miłego dnia!
Admin.
australia30
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 9 maja 2011, o 20:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: problem z oryskiwaczem Marolex profession plus

Post »

Rzeczywiście dziwne, nikt z użytkowników nie podzielił Pańskiej opinii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”