Manometr

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
rafla
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 36
Od: 8 lut 2011, o 21:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Galicja

Manometr

Post »

Jako, że wcześniej korzystałem z kwazarów przyzwyczaiłem się do manometru. Istnieje możliwość montażu w marolexach? Z tego co widzę to chyba nie ma w ofercie. :( Lubię wiedzieć ile mi zostało jeszcze "pary" w opryskiwaczu. :D Konkretnie profesjonal plus.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7587
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Manometr

Post »

Oczywiście można
Pod manometr przygotowane jest miejsce, jednak albo (po zakupie musi to być w firmie wykonane ze względów bezpieczeństwa) LUB
należy WYRAŹNIE poprosić przy zakupie wysyłkowym z naszego e-sklepu by domontować (odpłatnie manometr)

Manometry mogą byc domontowywane na życzenie do serii Profession ,Hobby i Profession PLUS
Miłego dnia!
Admin.
rafla
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 36
Od: 8 lut 2011, o 21:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Galicja

Re: Manometr

Post »

Faktycznie jest miejsce na zbiorniku, niestety bez gwintu. Opryskiwacz mam więc raczej nigdzie nie będę odsyłał. Lepszym rozwiązaniem i myślę bezpieczniejszym byłoby umieszczenie manometru na zaworze dozującym...

Z ciekawości zatem już tylko, jaki jest koszt w obu przypadkach? Czyli montaż przed i po zakupie?
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7587
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Manometr

Post »

O takie szczegóły proszę zapytać mailem
odpowiedni dział / mail : bok@marolex.pl
.
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”